Nasıl Current Me Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Current Me Virus

Current Me Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Current Me Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Geçerli beni meşru, yararlı bir araç tanıtıldı. Bu yardım vaat ediyor. Bir kez sen install, bulunduğunuz yerin saat, Tarih, hava tahminleri, vb gibi temel bilgilerin yanı sıra güzel arka planlar erişimi olacaktır iddia ediyor. Ne yazık ki, bunun bir yalan olduğunu. Geçerli bana utanmadan yüzüne yalan söylüyor ve daha iyi bir kelimesine bile inanmıyor. Bir adware program araçtır.

Adware zararlıları bir şey ama yararlı muhtemelen farkında mısın. Sen ya da senin sistem ne olursa olsun hiçbir yarar getirdiler. Geçerli bana hayır farklı. Onun tek amacı kendi geliştiriciler için ödeme tıklama başına gelir elde etmek olduğunu ve bu tarama artırılması ile deneyim değil. Aksine! Yaratıcılarının hizmet sırasında belgili tanımlık adware online faaliyetleri yıkan. Uzun süre kalır, daha fazla sorun neden olur. Bu sorunların şiddetinde de büyür. Kendine bir iyilik yap ve tuzağa düşme. En kısa zamanda geçerli gerçekleştirmek benim içinde senin sistem, tam onun saklandığı yer bulmak ve derhal kaldırın. Yapabileceğiniz işlemler en iyi ders bu. Çok geç olmadan almak.

Herhangi bir diğer reklam yazılımı olarak, geçerli tüm tarayıcılar ile sayısız reklam bana enjekte eder. Her kadar çok değmek senin tarayıcılardan birini zaman, reklamları ile alı. Bu nasıl adware web trafiği artırır. Ancak, pay-per-click gelir oluşturmak için ihtiyacı, adından da anlaşılacağı gibi tıklamalarınızın. O göstermek belgili tanımlık ads üstünde tıklatırsanız, crooks ödenir. “Neden ben’i?”, size sorabilir miyim. Şey, her şeyden önce o kadar çok ve çok agresif onları sonsuza kadar önlemek imkansız olduğunu reklamlardır. Er ya da geç adware tıklayarak içine kandırmak. Bazen reklamlar sağ fare imleç altında görünür ve hiçbir şey ama tıklatın için bırakılır.

Remove Current Me Virus
The Current Me Virus

İkinci olarak, geçerli bana başka bir şey yok. Sana çekici reklam görüntüler. Bunu nasıl yapıyor? Basit. Sana casuslar. Zararlı onun ödev ilk online her hareketini izleyerek ve ne gibi hakkında bilgi toplama yapar. Sonra da ilgi kıvılcım reklamları oluşturmak için bu verileri kullanır. Bu şekilde, en az’ı tıklatın için cazip olacak emin.

Örneğin, arama sorgularını köpek maması hakkında sık sık yaparsanız, adware reklamları için evde beslenen hayvan dükkan, köpek aksesuarları, yemek, vb gösteren başlayacaktır. Anladınız mı? Ne gibi öğrenir ve o zaman bu seni dupe için kullanır. İzin vermeyin. Gemide adware ile hiçbir şey güvenebilirsiniz kabul edin. Değil belgili tanımlık ads, değil, zorunlu, sayfaları hiçbir şey. Tıklarsanız, sadece para kazanmak hackerlar yardım, aynı zamanda daha fazla malware üstünde senin makine İndiriyor tehlikeye atarsın. Geçerli bana adware fazlasıyla yeterli. Senin bir numaralı öncelik kaldırmak için olmalıdır. Bu ASAP yapmak.

Nasıl sen akıntıyla birlikte bana kaldı? Bu aracı yükleme hatırlıyor musun? Muhtemelen değil ama sen yaptın. Sizin izniniz olmadan program gitmiş olamaz. Bu hala bir program ve düzgün yüklü olması gerekir. Başka bir deyişle, bunun için sorar, onayı gerekiyor. Henüz, bunu sinsi Taktikler yardımıyla yapar. En sık kullanılan olanlardan biri freeware donatılacak yöntemi.

Web üzerindeki başka bir programa adware Crooks takın ve bu programı yüklediğinizde, çok reklam yazılımını yükleyin. Böyle bir sonuç önlemek için her zaman özel ayarları Kurulum Sihirbazı için tercih. Onlar yaklaşık PC’NİZDE yüklü olması yanı sıra tüm ilave kendisi seçimini kaldırmak için olan tüm programların listesini görmek izin verir. Bunu! Genellikle kötü niyetli oldukları gibi tüm Ayrıca ekli programları kaldırın. Bir kez bunu kurmak için başlangıçta planlanan app yükleme hala bitirebilirsiniz. Unutmayın: her zaman için katılıyorum çok dikkat! Sizin izniniz hafifçe vermeyin. Güvenliğiniz buna bağlı.

Current Me Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Current Me Virus kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Current Me Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *