Nasıl Crtmatix.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Tarayıcınızı her açtığınızda Crtmatix.com Web sitesi sizi rahatsız etmeye devam mı? Varlığını çok kötü bir işarettir. Bu sayfa görünümünü tek bir anlama-tarayıcı tarayıcı korsanının kategorisinden kötü bir parazit tarafından sızmış. En kısa zamanda korsanının işgal etti, tarayıcı ayarlarınızı değiştirmek olacaktır. Bunu bile diğer şüpheli uygulamalar, uzantıları ve araç çubuklarının üstünde senin kaş, için senin iznine rahatsız olmadan yükleyebilirsiniz. Ama en kötü henüz gelir sağlamaktır.

Tarayıcı korsanları size çevrimiçi yapmak, yanı sıra böylece seni daha için çekici hedefli reklam içerik oluşturmak mümkün olacak gibi gözatma geçmişinizi ve aramaları, web veri toplamak her hareketini izleyeceğiz. Oluşturulan reklamları, yaptığınız her tıklama için parazit ödemesi yapılacak. İşin aslı, görüntülenecek korsanının sayfaları güvenli hale getirmek için o kurşun reklamlara güven olmaz. Bu kötü amaçlı yazılımlar, o-ecek göstermek üstünde senin perde terfi içeriği doğrulamak için programlanmış değil. Eğer yeterince dikkatli değilseniz şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yönlendirildi.

Bilgisayarınızı bulaştırmak bir tarayıcı korsanının için en yaygın yolları spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, sel eğe, virüslü bağlantıları ve reklamlar, demetleri yazılım ve sahte güncelleştirme isteği sayısıdır. Her zaman sen tıkırtı dikkat üzerinde zaman online. Körü körüne özellikle önemli güncelleştirmeleri olduğunu iddia Eğer rastgele pop-up, güvenmiyorum. Bilgisayarınızdaki bir programa güncelleştirmeniz gerekiyorsa, resmi ve lisanslı kaynakları üzerinde güveniyor.

Malware genellikle bu şekilde dağıtılmış bilinmektedir beri spam e-postaları uzak kalmak öneririz. Ne zaman installing bilgisayar yazılımı üstünde senin bilgisayar, Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçtiğiniz her zaman iyidir. Gizli bonus programları veya apps, varsa onlar bilgisayarınızda yüklü değil bu yüzden böylece, onlar sizin için seçimini kaldırmak, görünür hale gelir.

Tarayıcı korsanları-ebilmek kolayca almak tarayıcılar üzerinde. Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Microsoft Edge, Internet Explorer-hiçbir zararlı etkisi immün bir uygulamadır. Korsanının tarayıcınızın onun ‘yuva’ diyor andan itibaren o-ecek başlamak tahribat wreaking. Tarayıcı çökmesine ve parazit tarafından görüntülemek için yapılan ağır reklam nedeniyle bir günlük bazda dondurma başlayacak. Er ya da geç tamamen yanıt vermeyi durdurur.

Hava korsanı de cihazınızda tespit olarak bu tehdide karşı hareket etmeme izin verirseniz hangi kolayca crooks eline düşebilir sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi için büyük bir riski. Artık onun kaldırma, kötü amaçlı yazılım yapmak mümkün olacak daha fazla tazminat gecikme. Bu tarayıcı korsanının kurtulmak için nasıl bilmiyorsanız, bu görevi ile yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken bizim talimatları uygulayın.

Crtmatix.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Crtmatix.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *