Nasıl Commcheck.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Commcheck.info

Commcheck.info kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Commcheck.info kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Commcheck.info bir adware enfeksiyondur. Aslında, kötü amaçlı bir sayfa görünümünü adware enfeksiyon olduğunu gösteren var. Her halükarda bu sitede görmek, kötü bir haberdir. İşte bir siber parazit bir yere içinde senin sistem ve daha iyi bulmak ve en kısa zamanda silmek için elinden geleni yap. Panik yapmaya gerek yoktur. Evet, ama bu sefer şanslıydınız bulaşmış. Adware zararlıları kaldırmak nispeten kolaydır. Sen çok daha ciddi bir tehdit tarafından saldırıya gerçek bu. Ancak, bu adware zararsızdır anlamına gelmez. Tabii ki, değil.

Biz sadece diğer enfeksiyonlar Trojan veya ransomware gibi daha az zararlı olduğunu söylüyor. Hiç parazit zararsız, bunu unutma. Her biri sorunları neden olur ve her biri sonunda kontrolden alır. Bu gerçekleşirse, bunu durdurmak için yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu yüzden hemen harekete önemlidir. Commcheck.info gördüğünüzde, PC bir parazit limanlar gerçeğini kabul ve onun saklanacak yer aramaya başla. Silmek için tereddüt etmeyin. Hala bir enfeksiyon ve yeri, makinenize yok.

Ne belgili tanımlık adware günlük bazda kızdırmak için yapıyor. İlk başta, şey o kadar da kötü değildir. Yeniden yönlendirildiğinden zaman zaman Commcheck.info ve diğer gölgeli sayfaları almak ve istenmeyen reklamlar bir çift görüyorum. Ancak, bu sadece bir başlangıç olduğunu. Zaman geçtikçe, adware daha agresif hale gelir. İşgalden sonra uzun değil, tek bir online haşere tarafından kesintiye olmadan hareket yapamaz.

Commcheck.info görünen ve rahatsız olmadan tarayıcınızı dokunamaz. Tamamen tüm şekiller ve formlar reklamları tarafından kapsanmayan tek bir sayfa değil. Reklam-özgür olmak için kullanılan siteler bile afiş ve Kuponlar ağır değildir. Online faaliyetleri yavaş ama emin adımlarla saf bir kabus açmak ve bunun için suçlayacak adware yok. Bu kesintileri de doğurabilir.

Remove Commcheck.info
The Commcheck.info Virus

Makine, genel olarak, underperform başlar. Karşılaştığınız sık Sistem çöker ve yeniden doğmuş gibi. Programlarınızı dondurma veya yüklemede başarısız. Tarayıcılar içeriği görüntülemek için mücadele ediyoruz. Internet bağlantısı kararsız hale gelir. Her şey bir karışıklık nedeniyle davetsiz misafir olur. Ama bu kadar rahatsız edici olarak, bir şey daha da kötü.

Reklam yazılımını sürekli malware riski ortaya koyar. Size gösterir hiçbir şey güvenilir değil. Değil belgili tanımlık ads, sayfaları değil, hiçbir şey. Yanlış konuda tıklatırsanız, otomatik olarak daha fazla kötü amaçlı yazılım zaten acı üzerine yüklediğiniz bilgisayar. Tek bir tıklama sana yeter, durumu daha da kötüye için. Bu ne istiyorsun? Barış içinde web sörf ve senin makine kullanmak için değil muktedir? Bundan şüpheliyim. Yine de, her şeyin normale dönmesi tek bir yolu var. Adware sildiğinizde, tüm sorunlarını de kaybolur. Tereddüt etmeyin. Bu vebadan kurtulmak ve kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl adware makinenizi girdiniz mi? Genellikle, zararlıları diğer programlara birlikte bu bir seyahat gibi. Bu donatılacak yöntemi çağrılır. Asla başka ne yanında onlarla girin bildiğiniz gibi ücretsiz apps üstünde senin PC yüklediğinizde çok dikkat. Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar için emin olmak için her zaman tercih. Onlar biraz daha uzun sürebilir ama onlar da işlemi üzerinde tam denetim vermek.

Sadece bütün ilave uygulamalar görmek mümkün değildir ama aynı zamanda bunları yüklemeyi bitirmeden önce kaldırmak edebiliyoruz. Evet, bu kadar kolay mı ve henüz çoğu kullanıcı birkaç dakika enfeksiyon ücretsiz onların makine tutmaktan kaydetme tercih eder. Aynı hataya düşmeyin. Bir parazit sisteminizde zaten bir kez daha bununla başa girmesini önlemek daha kolaydır.

Commcheck.info Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Commcheck.info–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *