Nasıl Coin-have.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Coin-have.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Coin-have.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Coin-have.com kötü amaçlı bir sayfadır. Bu Web sitesini sürekli görünümünü sisteminizde bir siber enfeksiyon var açık bir işarettir. Tam olarak tarayıcı korsanının. Zararlı zaten sisteminizde ve Coin-have.com site üzerinde her zaman zorlama biridir. Bunu arkasında pusuda için paravan olarak kullanıyor. Senin için ancak, sayfa bir işarettir. En kısa zamanda sorun önlemek için dikkat gerekir bir uyarı işareti.

Bir kez size her zaman bu kadar bir önceki tarayıcı dokunursan, aslında bir gaspçı ile bulaşmış ve bir yol aramaya başla kabul Coin-have.com fark başlar. Sisteminizde kal bu haşere izin vermeyin bile bir dakika sonra algılama. Bu sorunlara neden için gemide her saniye kullanır. İşletmek için yeterli zaman verilirse, o bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir. Bu ister misiniz? Tehdit silerek kaybedecek ama bir çok kazanç. Akıllı olun. Doğru seçim yapmak. Korsanının yer içinde senin sistem yoktur. Bu çevrimiçi deneyiminizi geliştirmek değil. Bunu herhangi bir şekilde sörf web geliştirmek değil. Bu sadece baş ağrısı neden olur. Hemen kurtul.

Bu haşere sisteminizin tam bir sessizlik içinde girer, ancak bir kez içinde varlığını kaçıramam. Her şeyi, tarama ile başlayan değiştirir. Aniden, Web’de sörf ne olması gerektiği değil mi. Her zaman için entrikalı siteler yönlendirildi. Coin-have.com sürekli online gölge olur. Ana sayfası ve arama motoru sizin izniniz olmadan yerini alır ve bunları geri değiştiremezsiniz. Bunun dışında ziyaret ettiğiniz her sayfanın tamamen reklam ile kaplıdır. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, afiş, fırsatlar, teklifleri, metinler, pop-up, pop-under, video reklamları, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar ve hemen hemen başka bir reklam aklınıza gelebilecek.

Reklamlara her yerdeler. Onlar tüm ekran yanıp sönen ve sayfa içeriği engelleme, kapağı. Ne olursa olsun, onlar gitme. Onları bile “X” düğmesi ile kapatamazsınız. Tıklarsanız, malware dolu olabilir şüpheli bir sayfa için yönlendirildi ve sisteminizin tek bir tıklama ile daha da olumsuz etkileyebilir. Online faaliyetleri içine çevirmek düşünün. Gerçek bir kabus. Sürekli kesilir gibi sizin için aradıklarını bulamıyor.

Korsanının kendi PC kullanarak önlemek yapar. Değil yalnızca çevrimiçi ancak çevrimdışı de. Bilgisayarınızın genel performansını önemli ölçüde kötüleşir. Her zaman kalıyor. O gürültüyle çarpmak. Tarayıcılar genellikle donma. Hatta Internet bağlantınızı kararsız hale gelir. Ve tüm bu kötü korsanının nedeniyle. Neden bunu tolere? Neden hiçbir şey ama unpleasantries ve sorunları düşürürse sisteminizde tutmak. Bu dosyayı kaldırırsanız, her şey normale dönmesi. Bunu. Bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve iyi için PC’nizi temiz.

Nasıl Coin-have.com korsanının makinenizi girdiniz mi? Bunu indirmek mi? Onun taksit onayladı mı? Sanmıyoruz ve henüz, işte. Zararlı seni oyuna getirdi. Muhtemelen birlikte başka bir programa geldi ve ne zaman dikkat olmadan bu program yükleme, bir bonus olarak korsanının var.. Bu şekilde dikkat atma büyük bir hatadır. Daha fazla dikkat. Küçük yazıları atlamak yok. Ne kabul ediyorsunuz da dikkatlice okuyunuz. Şartlar ve koşullar önemlidir. “Onları ilk okumak zorunda kalmadan kabul ediyorum” u tıklatmayın. Senin durum tespiti yapmak. Daha da kolay bir hedef dikkatsiz davranarak kendin yapmıyorsun. Dünün ne crooks umut için.

Coin-have.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Coin-have.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Coin-have.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *