Nasıl Cloud Start New Tab (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Cloud Start New Tab

Cloud Start New Tab kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Cloud Start New Tab kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Cloud Start New Tab bir aracı kötü amaçlı yazılımla ilgili. Tarayıcınız üzerindeki varlığı kötüye işarettir. Bir işaret bir tarayıcı korsanının tarayıcınızı işgal etmiştir. Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari – bu parazit Hayır örümcek ağı kaş yedek. Misyonunu mümkün olduğu kadar çok reklamlar oluşturmak ve onları tıklayın Kullanıcı hale getirmektir.

Bu görevde başarılı olmak adına korsanının kurbanın web etkinliğini izlemek yanı sıra gözatma geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sorguları gibi herhangi bir önceki web verileri elde etmek. Bu yüzden kullanıcıya daha çekici reklam özelleştirmek cyber haşere sağlayacaktır. Burada amaç PPC (Pay-Per-Click) gelir oluşturmaktır. Başka bir kaçırılan bir tarayıcı kullanıcının ana sayfa, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru yerine sonucudur. Onların yerine, bulut başlangıç sayfası yerine gösterir.

Tarayıcı korsanları spam e-postalar ve ekleri, sel, ücretsiz yazılım demetleri, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, sahte güncelleştirme isteklerini, vb gizlemek. Süre korunan kalmak için online, biz ne tıklayın için yakın ilgi ödemek öneririz üzerinde. Her zaman hüküm ve şartlarını okumak ve satır aralarını okumak için emin olun.

Remove Cloud Start New Tab
The Cloud Start New Tab Virus

Ne zaman yazılım indirme, Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki yürüttüğünü öneririz. Bu PC’nize yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriğini görüntülemek için güç verecektir. Herhangi bir ek yazılım görürseniz, bu program veya apps seçimini kaldırın. İle gizli yazılım şey, daha sık sık–dan değil, onlar gizlenmiş halde aslında zararlı yazılımlar vardır.

Tarayıcı korsanları çevrimiçi gizlilik ve güvenlik için gerçek bir tehlike kötü parazitler. Hiç kuşkunuz olmasın, onlar zararsız değildir. Oluşturulan reklamları bilgisayarınıza zarar verebilecek tehditler pusuya yatmış. Bilmeden hacker bilgisayar sisteminize erişimlerini uzak tek bir tıklama olabilir.

Siber suçlular, dikkatsizlik güveniyor. Bu hataya düşmeyin. Gayretli olmak çok önemlidir. Özel bilgileri verir istemiyorum ancak sınırlı değildir şifreleri, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, vb eline siber suçlular veya güvenilir olmayan diğer üçüncü şahıslar, için en kısa zamanda bu kötü amaçlı yazılım kaldırmak için gerekir mümkün olduğunca. Daha fazla zaman sen atık kötüye gider.

Tarayıcınızın sonunda normalde, yolunda atılan reklamları büyük miktarda nedeniyle çalışmayı durdurur. Normal bir tarama deneyimi için geri dönmek için bu sinir bozucu tarayıcı korsanının kurtulmak için nasıl ayrıntılı talimatları aşağıda izleyin öneririz.

Cloud Start New Tab kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cloud Start New Tab–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *