Nasıl CLICK-NOW-ON.ME (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

CLICK-NOW-ON.ME kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu CLICK-NOW-ON.ME kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Bir tarayıcı korsanının ile bulaşmış. Nereden bileceğiz? Bu makalede şu anda okuduğunuz CLICK-NOW-ON.ME site kurtulamıyorum gösteriyor. Bu doğru mu? Yapmak Bu sayfa bir, tarayıcıların her açtığınızda görünür? Evet ise, o zaman işgal bir gerçektir. –Dan senin PC-meli var olmak çıkarmak en kısa zamanda bir gaspçı enfeksiyonu ile ilgileniyor. Hava korsanı inanılmaz çalmaktır. Onlar da tehlikeli, though.

Yani, bu haşere yolu herhangi bir tür size yardımcı olmak için beklemeyin. Bu olmayacak. Bunu asla olması gerekiyordu. Aksine. Parazit geçirdiği üstünde senin makine, daha fazla sorun daha fazla zaman ve baş ağrısı neden olur. Elinden geleni yap çıkarmak için ilk fırsatta aldın. CLICK-NOW-ON.ME sayfa görmeye başladığınızda, bir uyarı işareti olarak almak ve bunu dikkate alın. Korsanının sisteminizde bir yerlerde saklanıyor. Onun gözlemliyor spot bul ve hemen silin. Eğer yapmazsan, sorunları bir ton için hazırlan. Er ya da geç bu haşere kontrol dışı alacak ve sonra senin çıkmaz kötüden daha kötüye doğru gidecek. Bunun olmasına izin vermeyin. Eylemler şimdi!

Tam olarak ne adından da anlaşılacağı üzere korsanının yapar-tarayıcılar ele geçirilmesini. Daha net olmak tarayıcılar, hepsini. Bu girdiği andan itibaren senin herhangi bir izinsiz ayarlarınızda değişiklik yapmadan başlar. Bu senin homepage ve arama motoru arkada yerini alır. O her zaman entrikalı siteler için yönlendirir. Ziyaret girişiminde her sayfada çok sayıda reklam enjekte eder. Tabii ki, bu tehdidi nedeniyle görmek bir şey güvenilir değil. Senin makine ile a tek tıkırtı üstünde belgili tanımlık yanlış ad/ bağlantı daha fazla kötü amaçlı yazılım ile kolayca bulaşabilir. Bu senin örümcek ağı dalga köpüğü çok zor yapar, boyunca izin son derece rahatsız edici. Ama bu daha bile kötü bir şey yoktur.

Çelik gibi sinirlere sahip ve hiç bitmeyen müdahalelerine seni rahatsız mı ediyor değil olsa bile bu kadar sen cant koymak bu haşere sunar size güvenlik riski ile. Korsanının casusluk ve online her hareketini izlemek için programlanmıştır. Bu cihazlar casusluk olarak tarayıcılar kullanır ve o-ebilmek sen ile ilgili hassas bilgileri toplar. Bir kez yeterli veri yok gördüğü, bu gönderir. Kime? Bu, elbette oluşturan cybercriminals için. Özel bilgilerinizi tam erişebilecek ve onlar-ebilmek kullanma o için ne olursa olsun uygun gördükleri.

Crooks tür erişim gereken son insanlar iğrenç vardır. Onlar sadece kendi kötü amaçlar için bilgilerinizi kullanır. Soru boş boş oturup izin gidiyorsun ya da senin eline al ve çalmak korsanının sisteminizden kaldırmak için yapacaksın. İkinci yaptığın öneririz. En kısa sürede davetsiz misafir kurtulmak ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. O kadar çabuk, o kadar iyi.

Nasıl korsanının makinenizi fark edilmeden girdiniz mi? Zararlı seni oyuna getirdi. Bunun için sorar sizin izniniz olmadan içeri giremeyiz. Ancak, bu bunun için freeware demetleri, spam, kötü amaçlı reklamlar, sahte güncelleştirmeleri gibi aldatıcı numaralar yardımıyla mümkün en şekilde sorar. Onların arkasında, bu fark değil dikkatsiz olacak umuduyla gizler. Ne yazık ki, genellikle, buradasın. Ne sistem girin ve kendi bilgisayarınıza bulaşmasını sona izin için aldırmayınız. Daha uyanık ve dikkatli olun. Senin durum tespiti yapmak. Okumak ne sen önceden kabul etmiş oluyorsunuz. Bilgisayarınızı koruyun kendinizi yok Eğer başka kimse yapmaz.

CLICK-NOW-ON.ME Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala CLICK-NOW-ON.ME–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *