Nasıl Chromesearch.win (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Chromesearch.win

Chromesearch.win kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Chromesearch.win kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Eğer Chromesearch.win ana sayfası ve Arama Motorunuzun yerini aldı izniniz olmadan, başın belada. Bu site bir meşru Chrome tarayıcıları ana olarak poz veriyor ama değil. Google LLC bulamıyorum. Kullanım Şartları ne gizlilik politikası olarak adlandırın. Chromesearch.win bir sahtekar. Google yok ve bir tarayıcı korsanının ile ilgileniyor. Kendinizi aldatmasın izin vermeyin. Önceki ana sayfası ve arama motoru yerlerde sinir bozucu site görür görmez, hareket.

PC’nizi bir gaspçı limanlar kabul etmek ve bu karşı acil önlem. Kaçırmak için hoş kiracı çıkarma. Aksine. Onlar korkunç Konuklar vardır. Tek yaptıkları ayarlarınızda karışmak, yetkisiz değişiklikleri yapın ve büyük bir karışıklık yaratmak. İle sıkışmış bir farklı değil. Bu neden ASAP kaldırılmalıdır. Uzun süre kalır, daha fazla sorun neden olur. Bazı hasar enfeksiyon nedenleri geri dönüşü olmayan olup çıkmak unutmayın. Kendine bir iyilik yap ve bu davetsiz misafir ilk fırsatta kurtulmak. Onu kontrolden ve tarama deneyimi berbat için yeterli zaman vermiyorsun. Bir kez sen yer, silmek için elinden geleni yap.

Korsanının online faaliyetleri tam bir kabus içine döner. Her kadar çok değmek senin tarayıcılardan birini zaman, sen kesiliyormuş. Zararlı her zaman karanlık sayfalarına yönlendirir. Bu da şüpheli reklamlar günlük bazda ton ile amansız. Başka bir deyişle, etkin bir şekilde tarama yıkıldı. Sen yapamam artık Web’de barış içinde bırakın, sizin ne arıyorsanız bulmak. Ne buluyorsun, be malware hızlı erişim. Hiçbir şey daha fazla enfeksiyon ihtimali, kötü niyetli ve eğer sen tıkırtı size otomatik olarak yükleme olarak nedeniyle korsanının bkz: güven. Bu böcek sabit malware tehlikeye atıyor. Dahası da var, yine de.

Remove Chromesearch.win
The Chromesearch.win Virus

Gizliliğinizi de risk altındadır. Korsanının üzerinize casuslar ve her online hareketini izler. Önemli verileri toplar ve onu yeterince sahip gördüğü zaman onu gönderir. Kime? Bu, elbette Yayınlandı insanlar. Bazı yabancı çok şüpheli gündemler ile kişisel bilgilerinizi erişebilirsiniz. Gerek yok neden bu tehlikeli olduğunu açıklayan işte? Hacker ile gizlilik güvenebileceğiniz dünyadaki son insanlar. Onlar onların kötü niyetli amaçlar için kullanın veya üçüncü şahıslara satmak için tereddüt etmeyecektir. Her iki durumda da kaybetmek için bir olacaktır. Bunu önlemek için bir şey yapmazsak. Korsanının hemen kaldırın. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Nasıl did sen almak bulaştırmak ile Chromesearch.win korsanının? Şey, en sık kullanılan sızma yöntemlerden birini freeware donatılacak denir. Kez web ücretsiz apps indiririm ve Evet ise, Gelişmiş ayarlar veya standart ayarları için tercih yapmak. İkinci seçersen, alışkanlıklarınızı değiştirin. Standart ayarları tamamen otomatiktir. Onlar başladığınızda, kontrolümü kaybediyorum. Pakette ayrıca ekli bazı programlar varsa bunlar sizin açık izniniz yüklenir.

Gelişmiş ayarlar, öte yandan, tüm ekstralar görmek hem de yüklemeyi bitirmeden önce onları seçimini kaldırmak olanak sağlar. Başka bir deyişle, yine başlangıçta “onunla birlikte gelen kötü amaçlı bonuslar” olmadan istediği programı yükleyebilirsiniz. Bunu. Bu ekstralar, sisteminizde istediğin bir şey değildir. Crooks sen dupe çalışıyor. Çok daha dikkatli olmak kabul ve yollarını ele geçirmelerine izin verme.

Chromesearch.win Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Chromesearch.win–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *