Nasıl Chrome-extension-downloader.club (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Chrome-extension-downloader.club kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Chrome-extension-downloader.club kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Her zaman Chrome-extension-downloader.club sayfasına yönlendirilir Eğer tarayıcınıza yüklenen kötü amaçlı bir Chrome uzantısı olan demek güvenlidir. Çünkü bu tam olarak o ne bu eklenti tarayıcı hijacker kategorilere ayrılır. Tarayıcılar için aslında. Hepsi almak bulaştırmak ve kullanmak için tek güvenilir bir bile yok. Tabii ki, hızlı bu eklenti kaldırmak için harekete geçmeliyiz. Yararlı değil. Yararlı değil. Ve zararsız değildir. Kesintiler neden cümlesidir.

Chrome-extension-downloader.club site günlük olarak görmeye başladığınızda, bir parazit ev sahipliği yapıyorsanız ve bir çıkış yolu aramaya başlamak gerçeğini kabul. Ne kadar çabuk gerekli önlemleri, daha iyi al. Zararlı nerede saklandığını bulmak ve oracıkta silin. Eğer yapmazsan, sayısız sorunları için hazır olun. Korsanının durmayacak. Aksine. O-ecek var olmak ile her gün daha fazla müdahaleci. Tembel tembel tarafından kontrolden almak için bekleyen oturma. Bu durumda, onun kaldırma çok daha zor olacak. Şimdi harekete geçin! Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Sisteminizde gaspçı’nın durum sonuçları nelerdir? İyi değil, orası kesin. Yeni başlayanlar için senin deneyim browsing değişiklikler önemli ölçüde daha iyi için değil. Kesintileri olmadan tek bir online hareket bile yapamıyorum. Tarayıcınızı açar açmaz, Chrome-extension-downloader.club site veya başka bir şüpheli olarak sadece yönlendirildi. Artık favori siteleri ziyaret etmek mümkün değildir.

Tarayıcı içeriği doğru şekilde görüntülemek için mücadele eder. Eğer bir şekilde aslında istediğiniz sayfanın yüklemek yönetmek, reklamları ile kaplıdır. Evet, korsanının ayrıca sayfaların içeriğini blok reklamlar oluşturur. Gördüğünüz afiş, fırsatlar, Kuponlar, teklifi, metinler, açılır pencereler, video reklamları, vb ve vb. Ek sekmeler her zaman açın. Gölgeli etki alanlarına yol köprü metinler dönüştürün. Bu bir kabus olmalı.

Kötü uzantısı etkin bir şekilde daha önce normal ve eğlenceli web sörf yıkan. Ama daha fazla. Aynı zamanda sürekli malware riske maruz kalır. Bu reklamlar ve görmek zorunda kalıyor sayfalar doğrulanmadı. Bunların çoğu bile bozuk ve kötü amaçlı yazılım teslim. Yanlış konuda tıklatırsanız, sen-almak bulaştırmak ile daha fazla zararlıları ve bozuk olanlar dışında güvenli olanları söylemek mümkün değildir.

Nasıl korsanının senin kendi makine kullanmaktan kaçının düşündüren görüyor musun? Online gidiş değil daha güvenlidir. Ama bu sonsuza kadar devam edemez. Enfeksiyon ücretsiz ihtiyacınız ve PC gerekir. Neyse ki, biz bu davetsiz misafir kurtulmak yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bu makalenin sonunda detaylı takip etmek kolay Temizleme Kılavuzu sağlar. Ama hızlı hareket. Artık zararlı kalır, daha fazla sorun neden olur. Onun kalmak mümkün ve her şey normale geri alacak kadar kısa kesti.

Gelecek enfeksiyonları kendinizi korumak için nasıl? Bu uzantıları genellikle uzlaşma sayfalarında bulunan kötü amaçlı JavaScript kodları ile yayılır. Bu sayfalar uzatma yüklemek kabul etmediğiniz sürece onları gitmene izin vermeyin. Eğer yoksa, sayfa kapatamazsınız. Böyle durumda ne yapmalıyım senin vazife müdür tarayıcınızı kapatıp yeni bir oturum başlatmak için kullanmaktır. Bilmediğin bir uzantısı yüklemek aynı fikirde değilim. Daha sık sık–dan değil, bu tür eklentiler istenmeyen ve tehlikeli. Görev Yöneticisi’ni kullanarak tarayıcınızı kapatın ve kendinizi gelecekteki sorunları ton kaydedin.

Chrome-extension-downloader.club Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Chrome-extension-downloader.club–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *