Nasıl Check-this-out-now.online (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Check-this-out-now.online

Check-this-out-now.online kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Check-this-out-now.online kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Check-this-out-now.online Web sitesi bu adware bilgisayarınızı sızmış bir işarettir. Adware tarayıcınıza olmasını istediğiniz bir şey değil. Bu ekran ile birden çok sinir bozucu reklam pop-up, metin, afiş veya yanıp sönen mesaj gibi formlar ile bombardıman kötü bir parazit var. Onlar özellikle, zaten elde edilen geçmişi ve arama sonuçları tarama gibi adware veri göre çeşitli ki bu reklam hakkında meraklı bir olmasıdır. Bu yüzden kullanıcıya daha cazip görünebilir ve bu nedenle daha fazla tıkladım olasılığı yapılır.

Çok sayıda reklam oluşturma tüm adware yapma yeteneğine sahip olduğunu düşünüyorsanız, daha fazla yanlış olamaz. Böyle bir kötü amaçlı yazılım, kurbanın tarayıcı ayarlarının kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Dahası, şüpheli eklentileri, uzantıları, araç çubukları ve diğer apps üstünde senin kaş, değil için senin iznine rahatsız yüklemek yapabiliyor. Artık cyber haşere tarayıcınıza, daha işgüzar doğası neden olacak kalmak için izin sorun. Varlığını PC’nizde online iş ile müdahale edecek ve tarayıcınızın birçok yönden kötüye kullanacak. Ne riske saymıyorum kişisel ve mali bilgilerinizi teşkil etmektedir.

Remove Check-this-out-now.online
The Check-this-out-now.online Virus

‘Nerede içinde durmak?’ ile ilgili olarak adware olduğu en önemli sorulardan biri. Adware spam e-postalar ve ekleri, freeware, sahte güncelleştirme iletileri, sel, şüpheli bağlantılar ve reklamlar ve çok daha fazla gizlemek için bilinir. Günümüzde, kullanıcılar kendi ekranlarında reklamlar her türlü görmeye alışık büyüdü. Ama ne onlar sık sık olduğunu unutma, her şey internette gördüğünüz geçerli ve güvenli. Örneğin, rastgele pop-up veya görünüşte önemli bir acil yazılım güncelleştirme gibi bir şeyin sizi uyarmak yanıp sönen mesaj üzerine yanılmak. Gölgeli güncelleştirme bağlantısını aşağıdaki içine kandırmak çalışacağız ve çoğu kullanıcı her zamanki gibi düşünmeden, sen tıkırtı üstünde o,. Büyük hata. Sen kötü cyber enfeksiyon yakalayabilirsiniz birçok yollarından biridir.

Her zaman karşıdan yüklerken veya bilgisayarınızın USB’yi resmi ve lisanslı kaynakları, güveniyor. Downloads-in konuşma. Internet’ten yüklenen yazılım yüklemek üzere düşünüyorsanız, orada herhangi bir gizli programları kolayca görebilirsiniz bir özel veya gelişmiş yüklemek için tercih öneririz. Böyle isteğe bağlı yüklemesi varsa, yapılacak en akıllı şey yok gizli malware bilgisayarınıza girmeye gidiyor emin olabilirsiniz, seçimini kaldırmak etmektir.

Adware bir şey, bu kötü amaçlı yazılımlar arkasında kesmek için hem de bunu teşvik web siteleri için gelir oluşturmak için yapmak için programlanmış. Böyle kar kolayca pay-per-click program aracılığıyla oluşturulur. Ama değil tüm yapmayı amaçlar. Tarayıcınızın infiltratlar bir kez Adware toplam, wreaks harap. Artık onun kalmak, daha kötü sonuçları alırsınız. Gördün mü, er ya da geç, tarayıcınızın düzgün çalışmayı durdurur veya bile tamamen gerçekleştirmek sona erer.

Dahası, sadece iş için tarayıcı kullanmak mümkün olacak, fakat çevrimiçi gizlilik ve güvenlik kolayca tehlikeye. Özel bilgi kim kar için diğer üçüncü şahıslarla böyle değerli verilerini paylaşmayı amaç siber suçluların eline düşebilir. Bütün bunları önlemek için bu zorla girme parazit karşı hareket etmek ve çıkarmak o–dan senin PC hemen gerekir.

Check-this-out-now.online kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Check-this-out-now.online–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *