Nasıl Cgg.peakexc.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

İnternette gezinirken Cgg.peakexc.com Web sitesinde alan tutar? Bazı kötü haberlerim var hazırlayın. Bu sayfa bilgisayarınızı adware sızmış bir tabela varlığıdır. Bir kez o işgal etti, tüm tarayıcılar bilgisayarınızda var bozar. Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge, Internet Explorer, Opera, Safari-hiçbir program bağışıklık olduğunu. Cyber parazit kendisi kurar sonra bu açılır pencereler, afiş, yanıp sönen uyarı iletileri ve hatta metin reklamlar şeklinde birden fazla müdahaleci reklam oluşturmak devam ediyor. Burada amaç kar PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile oluşturmaktır.

Misyonunu da başarıya ulaşmak için cyber zararlı online aktivite izleyen ve tarama geçmişi gibi verileri çalmak ve arama sonuçları, daha iyi olabilir bu yüzden terfi içeriği özelleştirmek ve tıkırtı üstünde olasılığı daha yüksektir bir reklam sağlar. Daha fazla reklam parazit görüntüler, daha iyi şans gelir almak zorundadır. Ve yanı sıra kişisel ve hatta mali bilgilerinizi güvenli tarama deneyimi tehlikeye ve reklamlar çok sayıda ile büyük bir sorun-Aksi takdirde, normal geliyor.

Adware, saflık üzerinde dayanır bir sinsi küçük parazit var. Bu onun yolu kesmek ve bilgisayarınızı tek başına erişim. Bunu yapmak için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Çoğu zaman, kullanıcılar bilmeden malware, spam e-postalar ve ekleri açma yanı sıra tarafından gölgeli freeware yükleme sızmak izin. Adware üstünde senin PC almak için ortak başka yollar sahte güncelleştirme isteklerini, torrent dosyaları ve şüpheli bağlantıları ve reklamlar dahil. Her zaman ödeme yakın ilgi için üzerine tıklatın. İki kez o ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce düşünüyorum.

Siber suçlular cyber makinelerinizi erişebilir ve değerli verilerinizi çalmak için ihmal saymak. Kullanıcılar Internet’ten yazılım demetleri sık sık olur, yükleme işlemini tamamlamak ve hızlı yükleme için tercih için acele içinde bulundukları. Büyük hata. Bu şekilde, hiçbir şekilde ek yazılım dahil olsaydı bilmenin değil düzgün duyurulmuştur sende.

Kötü amaçlı yazılım istila etmek için böyle hata sayar. Bunun yerine, özel veya Gelişmiş modu kurulum herhangi bir isteğe bağlı yüklemesi varsa kolayca görüntülemek için Sihirbazı’nda, seçme öneririz. Varsa, sadece onları seçimini kaldırın ve yükleme işlemi ile devam.

Bir kez üstünde senin PC gets Adware beladan başka bir şey getiriyor. Tarama asla eskisi gibi olmayacak. Online gizlilik artık var olmayacak, ne korkunç bir deneyim internette olmak cabası olacaktır. Bir reklam saldırı çok tehlikeli görünmüyor olabilir ama uzun vadede bazı ciddi hasar yapabilir. Uzun süre kalmak, sen vermek o kötü amaçlı plan tamamlamak için daha fazla zaman bu parazit olanak sağlar. Tarayıcınızın düzgün çalışmamaya başlıyor ve internet hızınıza düşünceye kadar uzun sürmez.

Dahası, bu yüzden onlar gibi özel bilgileri elde edebilirsiniz ama parola, oturum açma kimliği, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgilerini ve kredi kartı numaraları için sınırlı değil hackerlar bu zayıflık yararlanabilir. Bu, doğru olmasını istemiyor musun? Biz bizim tavsiye izleyin ve bu sinir bozucu kötü amaçlı yazılım en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak öneririz!

Cgg.peakexc.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Cgg.peakexc.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *