Nasıl C7rd.Nuclearlytu.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

C7rd.Nuclearlytu.info Web sitesi sorun habercisi olduğunu. Sürekli bu sayfasına yönlendiriliyorsunuz demektir bilgisayarınızı adware aileden bir parazit tarafından enfekte olmuştur. Sonra kısa bir süre işgal etti, çevrimiçi deneyiminizi aynı olmayacaktır tarayıcınıza, bu tür değişiklikler yapacaktır. Tarama konum ziyaret ettiğiniz her sayfa-ecek örtmek sinir bozucu reklamlar tarafından kesintiye uğramış kesintisiz olsun. Daha önce herhangi bir reklam görüntülemek değil hatta web siteleri şimdi promosyonlar ile çevrilmişti.

Adware’nın amaç gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır. İşin aslı, değil verified bkz: reklam. Asıl olayın asalağın iş sponsorlu İçerik kaynakları güvenli yol açar emin olmak için değil. Tek bir tıklama uzakta bir potansiyel siber saldırı olabilir. Dahası, reklamlar çok sayıda yakında daha fazla eğilimli çökmesine ve halsiz olmak ve günlük olarak dondurma neden web tarayıcınızı etkiler.

C7rd.Nuclearlytu.info yönlendirmeleri ve bildirimleri görmek bir sebebi var. Tüm PC pis adware parazit varlığı nedeniyle kendi varlığıdır. Ama nasıl tarayıcınızın tam olarak almak bulaştırmak? Bunu söylemekten nefret ediyorum ama bu senin suçun.

Sadece bu parazit erişim aygıtınıza verme gücü var. Crooks kullanıcıların ihmal ve dikkatsizlik para kazanan. Bu tür zayıflıklar nedeniyle, onlar kolayca sen bile farkında olmadan kötü amaçlı yazılım yükleme içine kandırmaya mümkündür. Bu sık sık olur spam e-postalar ve ekleri, sel eğe, özgür yazılım demetleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar yanı sıra sahte güncelleştirme istekleri.

Sen tıkırtı üstünde hangi reklamların dikkat edin. Promosyon iyi görünüyorsa doğru olması için daha büyük olasılıkla belgili tanımlık bağlantı sen şüpheli bir üçüncü taraf Web sitesine yönlendirin. Ayrıca, custom/ Gelişmiş kurulum modunda kullanılabilir olduğunda, hiçbir bonus içerik sizin bilginiz dışında otomatik olarak yüklenen emin olmak yüklediğinizden emin olun.

Adware kez kullanıcılar tarafından göz ardı edildiğini. Çoğu insan bir adware saldırının tek sonuç kendi ekranlarında gösterilen birden çok reklam olduğunu düşünüyorum. Yanlış. Cihazınızda gizlenen bir adware sahip sorunları, her türlü uzun bir süre için katılımsız tutmaya karar vermelidir getirebilir. Sinir bozucu ahşap kaplama, yavaş internet hızı yanı sıra genel zayıf tarayıcı performans fark etmeye başlayacağız. Ama hepsi bu değil.

Sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi kolayca adware parazit varlığı nedeniyle açık olsun. Hackerlar onlar kar için sorgulanabilir diğer üçüncü şahıslar ile paylaşabilirsiniz bu değerli verilerinizi çalmak için bu fırsatı istismar edecektir. Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve bir normal ve reklamsız online deneyim dönmek istiyorsanız, bu pis haşere çıkarmak–dan senin PC, tek seçenektir. O kadar çabuk, o kadar iyi!

C7rd.Nuclearlytu.info kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan C7rd.Nuclearlytu.info kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

C7rd.Nuclearlytu.info–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *