Nasıl BrowseStudio (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove BrowseStudio

BrowseStudio kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu BrowseStudio kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

BrowseStudio tanınmış SuperWeb ailesine ait başka bir farkında programdır. Bu aile kesinlikle üstünde senin PC tutmalı değil, potansiyel olarak istenmeyen uygulamalar için ünlüdür. Aksi takdirde, güvenlik ile ilgili sorunlar yaşamaya çok olasıdır.

İlk bakışta, BrowseStudio Görünüşe göre tarama deneyimi ve web geliştirme yeteneğine sahip çok kullanışlı bir program arama fonksiyonu. Buna ek olarak, uygulama size makul bir fiyata gibi ürün satın alma yardım vaat ediyor. Ancak, onlar değil yerine getirilmesi gibi bu sözler güven. Ayrıca, bu gerçeği göz önünde bulundurarak BrowseStudio sınıflandırılmamış bir adware uygulama olarak kesinlikle onu bilgisayarınızda almalısın değil. Diğer durumda, sanal güvenlik ciddi tehdit.

Gerçeğini hepsi kötü niyetli üçüncü tarafların yararlanmak için izin çok zayıf gizlilik düzenlemelere sahip nedeniyle kötü amaçlı yazılım uzmanlarına göre SuperWeb grubundan Lampy Lighty, KingBrowse, anahtar kireç kertenkele, vb, gibi diğer programların da açıktır BrowseStudio senin gibiler düzenli olarak. BrowseStudio ile ilgili başka bir şüpheli sorun, belgili tanımlık download bağlantı programın resmi web sitesinde şu anda eksik olduğu gibi dağıtım onun yöntemidir. Bu nedenle, bir bu sonucuna varabiliriz BrowseStudio bilgisayarınızı istenmeyen olan diğer bazı ücretsiz programlar ile birlikte girer.

Remove BrowseStudio
The BrowseStudio Virus

Bu uygulamalar genellikle bilgisayarınızı malware ile enfekte şüpheli üçüncü-eğlenti websites yüklenir. Bu nedenle, yalnızca resmi kaynaklardan gelen yeni yazılım ve program Yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan tüm talimatları okumak gerekir. Bu şekilde, dışarı hangi install üstünde senin bilgisayar istiyor musunuz ek uygulamalar tercih edebilecektir. BrowseStudio zaten sisteminizde mevcut, kesinlikle birden fazla istenmeyen programları PC’NİZDE sahip olur ve hemen kaldırılması gerekir durumda.

BrowseStudio varsayılan tarayıcınızda uzantı yükler bile çok belirgin değildir. Programın resmi web sitesi devletlerin BrowseStudio ana web tarayıcıları-Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox, ancak, uygulama Google Chrome aslında çalışmıyor araştırmalar göstermek ile uyumludur. Büyük olasılıkla, Google Chrome tarayıcısı yeni sürümleri BrowseStudio tamamen hangi kanıtlıyor orada bir sorun mu bu program hakkında engelleyin.

BrowseStudio rahatsız edici reklamları, web tarayıcınızla Ebay, Amazon, BestBuy veya herhangi bir diğer popüler online alışveriş Web sitesi her ziyaretinizde sel olacaktır. Bu alışveriş bilgileri ile sağlamak için BrowseStudio o çalışıyor gibi görünebilir rağmen onlar hiç güvenilir değil çünkü onun reklamlara tıklayarak kaçınmanız gerekir. Bilgisayar enfeksiyonlar dağıtmak için bağlı olan kötü niyetli üçüncü şahıslar ile ilgili bu yüzden çoğu [[207 tarafından]], izlenen değildi üçüncü taraf içeriğe sahip katıştırılır.

Dikkate alınarak tüm yukarıda belirtilen, bir bu sonucuna BrowseStudio doğrudan bilgisayar güvenlik tehdit, ama bu program pozlar belirli sorunları görmezden olmayan olmayabilir. Böylece, bu durumda yapabileceğin en iyi şey–dan senin PC BrowseStudio kaldırmaktır. Sonra bu sistem tutmak için yardımcı olacak bir güvenilir güvenlik uygulamasını kullanmak için temiz ve gelecekte korumalı bunu Denetim Masası aracılığıyla ve yapabilirsiniz.

BrowseStudio Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala BrowseStudio–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *