Nasıl Brainfinds.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Brainfinds.com

Brainfinds.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Brainfinds.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Brainfinds.com bir alternatif arama sağlayıcısı’dır. Web sitesi arama sonuçlarınızı artırmak yardımcı olmalıdır. Gerçekte, bu yardımcı olacaktır değil. Brainfinds.com kurulan arama motorları, Google, Yahoo, Bing ve MSN gibi daha kötü sonuçlar getiriyor. Bunun nedeni daha az etkili değildir. Farklı bir sebebi var. Etki alanı için bir gaspçı ilişkilidir. Gizli program web tarayıcının işlevselliği ile etkilemektedir. Bu da için tasarlanmıştır ancak arama sonuçlarını düzenleme sağlayan DNS ayarlarını düzenler. Brainfinds.com hijacker olduğunu biliyorum yapmak başka bir etkinliğini izleme. Şüpheli aracı tarama oturumları ve size kayıt bilgilerini takip eder.

Herhangi bir daha fazla güvenlik risklerini derecesini adresi önce biz nasıl bilgisayarlar Brainfinds.com korsanının nüfuz açıklar. Uğursuz programın giriş makinanıza kazanabilirsiniz birkaç yolu vardır. Bazı durumlarda, kurban sürecine kayıtsız kalır. İlk olarak, donatılacak yöntemi vardır. Bu bir program şeklinde bir download istemcisi içerir. Freeware, shareware ve korsan bol-in ödenmiş yarar bu amaç için kullanılabilir. Gaspçı ev sahibi executable ile birleştirilmiş ve kendi şartları ve koşulları bonus aracı olarak listelenen. Onları okumak yoksa, başka bir program yüklemek için planlanan olduğunu bilmeyecektir. Bu son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) bu vektör kadar başarılı olur bu yüzden anlamsız okuma yaygın bir yanlış kanı olduğunu.

Brainfinds.com korsanının dağıtmak için başka yollar spam e-postaları ve arabayla teçhizatları içerir. Ortak bir olay Bugünlerde çoğu kişinin gündemi için sahte iletilerdir. Bir e-posta hesabınız varsa, önemsiz posta gün ve gün dışarı alma ihtimali. Bazıları kötü yazılı ve bu nedenle sınıflandırmak kolay. Diğerleri, ancak, birlikte de konabilir. Belki de onlar, national post, bir kurye firması, bir banka, bir sosyal ağ, bir hükümet şube veya Hukuk İcra organı gibi güven saygın bir varlık adına yazarak insanları yanıltmak için en iyi yaklaşım olduğunu. Verilen e-posta içeriğini tarafından güvenilir olup olmadığını ama ilgili kişilerin kolay bir göstergesi olduğunu söylemek zor olabilir. Kontrol e-posta adres yazmak ve sen emin olacaktır. Varlık’ın resmi web sitesi danışabilirsiniz.

Remove Brainfinds.com
The Brainfinds.com Virus

Sistem yerleşmiş bulunmaktadır zaman Brainfinds.com korsanının ne yapmak oluşturulduktan yapmaya başlayacak. Gizli program monetizing bir araçtır. Sahipleri için kolay para yapar. İnsanların dikkatini için desteklenen içeriği getiriyor. Bu içeriğe erişirken, korsanının arkasındaki insanlar onların çaba teşvik için ödenir. Birkaç yolla kullanıcılar için sponsor Web siteleri neden vardır. İstemsiz ilkidir. Gizli program girilen sorguları için gerçek sonuçlar arasında desteklenen sayfaları ekler. Onlar karşılık gelen arama ile ilgili olmayabilir. Zamanını boşa dışında Brainfinds.com sıkıntı içine alabilirsiniz. Sahte arama sonuçları hangi hasat malware Web sitelerine götürebilir.

Sen-ecek var olmak göstermek reklam ile aynı tehdit belirgindir. Brainfinds.com korsanının alışveriş teklifleri içeren reklamlar oluşturur. Farklı şekil ve boyutlarda pop-up, pop-under, afiş, kupon kutuları, freebies, metin bağlantıları, karşılaştırma, geçiş, yüzen, interstisyel, satır içi ve içeriğe bağlı reklamlar da dahil olmak üzere, geliyorlar. Onlar aktif tarayıcı ve explorer pencerelerin üstünde görünür ve işinizi bölmek. Eğer bir aldatmaca vardır şüpheli değil, iyi alışveriş önermeler için yanlış. Gölgeli program özellikleri Teklifler giysiler, teknolojik cihazlar, Aksesuar, spor vites, mobilya, Dekorasyon, Bahçe ekipmanları, oyuncaklar ve diğerleri gibi öğeleri geniş bir dizi için pazarlık. Reklamların gerisinde kaynaklar güvenilir olması için doğruladı değil dikkatli olun.

Sürekli kesintiler tarafından avunma iken, Brainfinds.com korsanının casusluk. Uğursuz program sörf geçmişi, Çerezler, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konumu, posta kodu, ikamet, e-posta hesabı, telefon numarası, kullanıcı adlarını ve parolaları izleme dahil olmak üzere web tarayıcısından bilgi sıkıştırmak için yeteneğine sahiptir. Toplanan giriş kataloglar sıralanmış ve darkweb üzerinde sattı. Hassas bilgilerinizi siber suçluların eline. Brainfinds.com korsanının sahipleri izin kullanıcıların oturumlarını izlemek ve onlara bilgi toplamak için sormayın.

Brainfinds.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Brainfinds.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *