Nasıl Bestadbid.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Tarayıcınızı her açtığınızda Bestadbid.com Web sitesi sürekli görünürse, yüksek alarma geçirilmesi gerekir. Bu sayfa varlığını bir yere üstünde senin PC bir kötü adware parazit pusuda gösterir. Hedefine PPC (Pay-Per-Click) yöntemi aracılığıyla gelir oluşturmaktır. Bu görevde başarılı emin olmak için sadece o-ecek başlamak mümkün olduğu kadar çok reklamlar oluşturmak, ama onları kurbanın tarayıcı geçmişi ve arama sonuçlarına göre özelleştirmek olacaktır. Bu şekilde, reklamlar onları tıklatın için muhtemelen yapan kişi için çekici görünür.

Ağır reklam saldırıları kaçınılmaz kurşun için ahşap kaplama ve sık çöküyor, cehenneme deneyim tarama yapma. Belgili tanımlık adware işinizi online sürekli bile kadarıyla izlediğiniz bir videoyu duraklatmak için gidecek rahatsız edici reklamları tarafından kesintiye emin olacağım.

Adware en yaygın olarak dağıtılan ücretsiz yazılım demetleri, spam e-postalar, şüpheli reklamlar ve bağlantılar, yolu ile sel ve sahte güncelleştirme iletileri. O adware kendiliğinden sızmak cant unutmamak gerekir. Yalnız işgal etmeye izin verebilirsiniz.

Çoğu zaman, kullanıcılar bilmeden böyle kötü amaçlı yazılım kendi bilgisayarlarına erişim. Bilmeden tehlikeli bir program bilgisayarınıza yüklemeniz için sadece tek bir tıklama alır. Çoğu durumda, bu özel bir yerine hızlı bir kurulum için tercih olur. Bu hata değil daha önce duyurulmuştur herhangi bir ek yazılım otomatik olarak uyarı olmadan aygıtınızda yüklü çünkü büyük ölçüde mal olacak. Malware genellikle böyle bonus programları ve apps kılık değiştirmiş, herhangi bir isteğe bağlı yüklemesi varsa, bu yüzden onları işaretini kaldırın emin olun.

bestadbid.com Web sitesi ve adware, genel olarak, göz ardı vardır. Reklam yalnız bir zararı olmaz iken, üzerlerine tıkladığınızda nerede sizin için gönderileceklerdi hiçbir garantisi yoktur. Bilmeden tehlikeli yazılım PC’nize yükleyin veya kendi çıkarları için özel bilgilerinizi çalmak için aramak kesmek için bir arka kapı açık. Bu sataşmak adware parazit bilgisayarınızdan kaldırmak için online durum güvenli ve yanlış ellere düşmesini hem kişisel ve mali bilgilerinizi korumak için tek yolu bu.

Zaman atık değil! Artık eyleme, daha fazla zarar belgili tanımlık adware yapmak mümkün olacak gecikme. Hırsızlar kötü amaçlı planlarını taşımak için verilen herhangi bir fırsat yararlanmak arayacak. Akıllı ol ve gizlilik ve çevrimiçi güvenliğini tehlikeye izin verme.

Bestadbid.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Bestadbid.com–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *