Nasıl Best.aliexpress.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Best.aliexpress.com

Best.aliexpress.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Best.aliexpress.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Best.aliexpress.com meşru bir sayfa değil. İlk olarak, hangi kullanma çoğu kullanıcı için alışveriş online AliExpress.com ile ilgisi yok. Ve ikinci olarak, bu Web sitesi bir adware ile ilişkilidir. Çünkü bir adware bir yerde seni zorlamıyor, makinenizdeki görünür. Bize hiçbir şey sayfa göstermek sen güvenilir bırak, yararlı güvendir. Adware adet hoş kiracı çıkarma. Onlar enfeksiyonlar en tehlikeli tipinde olmayan olsa bile, onlar da riskleri poz. Bu yüzden ASAP ile sıkışmış bir silmeniz gerekir. Biz bu konuda yardımcı.

Adware mücadele nispeten kolaydır ama hızlı hareket etmelidir. Procrastinating sadece senin çıkmaz kötüleşeceğini. Gemide, zararlı geçirdiği daha fazla zaman daha rahat olur. Yakında yeterince çok hoş olmayan bir durumda bulacaksınız. En kısa zamanda Best.aliexpress.com sayfa spot, bir gemide enfeksiyon ve onun saklandığı bir yer arayanlar için başlangıç olduğu gerçeğini kabul ediyorum. Onu bulduğunuz zaman, hemen silin. Gelecekteki kendini bunun için size teşekkür edecek.

Bir kez belgili tanımlık adware üstünde senin makine yerleşir, zaman kaybetmiyor. Zararlı tarayıcılar değiştirir ve ayarlarında izinsiz değişiklik yapar. Bu yüzden online gölgen Best.aliexpress.com sayfa haline gelir. Ne yaparsan yap, site kadar haşhaş tutar. Görünüşe göre arama sonuçları arasında yönlendirildi, yeni bir sekme açtığınızda yoktur. O her yerdedir. Ve senden nefret edecekler. Tarayıcılar üzerinde kontrol belgili tanımlık adware devraldı ve görüş geçerlidir.

Bu gölgeli site kenara adware günlük olarak gördüğünüz reklamlar çığ için teşekkür edebilirsin. Çok sayıda sinir bozucu, sponsorlu reklamlar her gün atılan. Ama bu reklam online alışveriş deneyiminizi geliştirmek için olduğunu düşünüyorum yeterince saf olma. Tabii ki, değil. Onlar crooks amacı web trafiğini artırmak ve pay-per-click gelir oluşturmak için hizmet vermektedir. Her tıklattığınızda hackerlar make money ve risk gemide daha fazla enfeksiyonlar indiriyor.

Remove Best.aliexpress.com
The Best.aliexpress.com Virus

Siber umut etmek sen onların kötü niyetli Best.aliexpress.com sayfa orijinal AliExpress.com sitesi ile karıştırmayın ve gördüğünüz reklamları tıklayın. Yapma. Nokta farkı. Reklam güvenilmez. Bilgisayarınızı tek bir tıklama ile daha da tehlikeye atabilir. Ve zaten şu anda ev sahipliği yapıyorsanız adware nedeniyle düşük performans. Hızı yavaştır, sık sık çöküyor, tarayıcılar çok dondurma.

Bununla bir şey koymayın. Hiçbir şey enfeksiyon tutarak kazanç. Aksine, daha önce normal ve güvenli tarama ve çevrimiçi alışveriş deneyimi mahveder. Her şey normale dönecek bu yüzden ondan kurtulmak. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve bu veba–dan senin PC temiz.

Gelecek enfeksiyonları kendinizi korumak için nasıl? Genellikle, inç donatılacak teknik temelde bu şekilde çalışır gizlice bohça bilgisayar yazılımı adware dayanan: hacker eklemek kendi malware başka bir programa ve dedi programı karşıdan yüklediğinizde malware de alırsınız. Ancak, bu önlemek için bir yol yoktur. Gelişmiş Kurulum sihirbazını temel (önerilen) bir yerine tercih edin. Bu şekilde sen de pakette bulunan her ek app görmek olarak istersen seçimini kaldırın. Ve biz önermek sen yani.

Daha sık sık–dan değil belgili tanımlık gereğinden fazla amaçlı olması. Sadece bunları kaldırmak ve sonra aslında istedim program kurulumu bitirmek. Ama hızlı ayarlarını seçerseniz sen bile “bonus” uygulamalar listesini sunulmak alışkanlık ve “son”‘u tıklattığınızda, onlar installed üstünde senin PC. Biraz ekstra zaman ve dikkat kaydettiğinizde sorunları sonra bir ton hazır. Bunu aklından çıkarma.

Best.aliexpress.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Best.aliexpress.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *