Nasıl Audienceline.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Audienceline.com

Audienceline.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Audienceline.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Audienceline.com yönlendirme adware malware araştırmacılar tarafından kategorilere ayrılır. Bu tarayıcınızın normal kullanımı imkansız kılan çok sinir bozucu bir parazit var. Bu adware reklam görüntüleme aracı tercih ettiğiniz tarayıcı dönüm daha yetenekli. Ekran çok sayıda müdahaleci reklam ve çeşitli özel fırsatlar, özel teklifler teşvik edeceklerdir açılır pencereleri tarafından bombardıman edilecektir ve kuponlar, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb

ana hedeftir PPC (Pay-Per-Click) veya PPV (başına ödeme görünümü oluşturmak için ) gelir. Bu kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu içeriğin sağlayabilir böylece o da gözatma geçmişini, alışkanlıkları ve arama sorguları mağdurun, elde edebilirsiniz bu yana bu adware için kolay bir iş olarak kanıtlamak.

Adware en yaygın olarak özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme iletileri, spam e-postalar ve ekleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, bozuk yürütülebilir dosyaları, vb. yayılır. Potansiyel bir adware bulaşmasını önlemek için yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olmak için bizim okuyucu tavsiye ederiz. Sadece körü körüne güven önemli bir güncelleştirme sizi uyarır ve seni şüpheli bir bağlantıyı tıklamanızı isteyen bir rastgele pop-up yok. Daha sık sık–dan değil, bu tür güncelleştirme iletileri sahte olduğu ortaya çıkar.

Remove Audienceline.com
The Audienceline.com Virus

Ayrıca, internetten indirdiğiniz yazılım yüklerken gidiş için özel veya Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş mod öneririz. Sen kolayca seçimini kaldırmak herhangi bir program veya şüpheli bulduğunuz uygulama bu şekilde ya da ilk etapta indirmek istemedim. Ek yazılım kez gizlenmiş halde zararlı yazılımlar olduğunu! Bu yüzden sen aslında bilgisayarınıza yüklemeye çalıştığınız için dikkat etmeleri gerekiyor.

Adware uzun bir süre için katılımsız bırakılmaması gerekir. Varlığını algılamak, çok geç olmadan hemen onun kaldırma ile devam etmek gerekir! Oluşturulan reklamlar ve pop-up kullanıcıya cazip görünebilir ama onlar tehlikeli olabilecek sitelere yönlendirin iyi bir şans.

Diğer hackerlar bilgisayarınıza tam denetim izni verme uzakta bir tıklama olabilir. Onların kötü niyetli tuzağına düşerek, tehlikeli bir virüs gibi Truva atları veya hatta ransomware içinde senin bilgisayar sistem izin verebilir! Özel veri gibi koymayın ama parolalar için sınırlı değildir, kredi kartı numarası veya banka hesabı kimlik bilgileri tehlike altında! Güvenli ve reklam içermeyen bir deneyim bizim yönergeleri izleyerek geri ver!

Audienceline.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Audienceline.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *