Nasıl AtoZManuals (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove AtoZManuals

AtoZManuals kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu AtoZManuals kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Adından da anlaşılacağı gibi AtoZManuals kılavuzları sağlayan bir araçtır. Binlerce ürünü için kılavuzları geniş bir arşiv ev sahipliği yaptı. Ayrıca, yardımcı programı bir arama fonksiyonu vardır. [[194 ile]], Web’de bilgi arayın ve çeşitli ürünleri yararlanma kuralları ulaşmak. Program iyi görünebilir, ama gerçeği çok farklı. Güvenlik araştırma arka plan üzerinde yetkisiz görevleri gerçekleştirir keşfettim. Özellikle, DNS ayarlarını değiştirir, reklam görüntüler ve gözatma oturumlarını izleyen. Gölgeli faaliyete AtoZManuals nedeniyle bir gaspçı kategorize edilmiş. Biz daha bu yazı sırasında bu konuda açıklayacağım.

AtoZManuals yapım o bir piyon onun düzen içinde örümcek ağı kaş olağanüstü başarı. Gizli program Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari ve Opera da dahil olmak üzere çoğu gözatma istemcisi etkileyebilir. Sen-ecek bulmak korsanının web tarayıcınızın ayarlarını nasıl değiştirdi. Değişiklikleri açık olacak. Ana sayfası ve varsayılan arama motorunuzu sıfırlandı keşfedeceksiniz. Bu korsanının arama sonuçları işleme yeteneği vermek için yapılır. Sorgularınızı gerçek sonuçlar arasında desteklenen web siteleri ekler. Sinsi programın sponsorlu içerik dikkatinizi ilk yolu bu.

Diğer reklam daha doğrudan bir yaklaşımdır. AtoZManuals yeni tarayıcı pencerelerini reklamlardaki yükler ve onları kurban sörf yapar aracılığıyla Web siteleri içine katıştırır. Müdahaleci program web tarama kendi işine bakmak ince süre rahatsız. Bu reklam pencerelerin üstünde görüntülediğiniz sayfaları açılacaktır. Tüm Web siteleri göz onları gömülü reklam var fark etmeye başlayacaktır. Korsanının hepsi için sorumludur. Şüpheli aracı pazarlık alışveriş reklamları için insanları çekmek için fırsatlar üzerinde duruluyor. O-ecek göstermek sen giysiler, aksesuarlar, mobilya, teknolojik cihazlar, dekoratif öğeler, spor vites, Bahçe ekipmanları, oyuncaklar ve diğerleri için özel indirimler.

Remove AtoZManuals
The AtoZManuals Virus

Yanlış bir izlenim alabilirsiniz. AtoZManuals sizin lehinize çalışmıyor. Sahte programı sadece geliştiricileri yararına çalışır. Bir kullanıcı bir desteklenen bağlantı izlediğinde, belirli bir miktar para alıyorum. Bu monetizing teknik pay-per-click sistem denir. Korsanının yaratıcıları için platformlar için bağlantı durumunu hesap yapmak. Bu aracı’nın resmi internet sitesinde, atozmanuals .com son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) konarak belirtilir. Yazılımının arkasındaki şirketin etkileşimli ağ A.ş. Mindspark denir Yonkers, New York merkezli. Gizlilik Politikası okursanız, sinsi program tarama oturumlarını izleyen ve kullanıcılarının bilgi toplar keşfedeceksiniz. Özel verilerinizi darknet satabilirim.

Asla AtoZManuals resmi web sitesi ziyaret ettiğiniz, eğer korsanının bilgisayarınıza nasıl yüklendiğine merak. Gönüllü olarak aracın elde edebilirsiniz. Ana sayfada bir indirme bağlantısı vardır. Ancak, dağıtım çoğunlukla dolaylı yollarla olur. Tercih edilen yöntem donatılacak. Bu teknik, yüksek başarı oranı nedeniyle popülerdir. İnsanlar genellikle kendi bilgisayarlarına yükledikleri programlar genel Is Sartlari okuma atlayın. Bu AtoZManuals gibi gizli yazılım listelendiği. Download müşteri bir bonus aracı olarak sunacak. Yüklü gelen engellemek için ayarları değiştirmeniz gerekir el ile. Freeware, shareware ve korsan bol-in ödenmiş hizmet programları genellikle istenmeyen programlarını barındıracak şekilde kullanılmasını tavsiye edilir.

Hepimiz istiyoruz daha yaygın spam e-postaları almak. Bazen, gerçek olarak a taklidini yapmak haber hata mümkündür. Dolandırıcılık sanatçılar ikna edici harfleri formüle ustaca olabilir. Gibi tüm diğer alanlarında, inandırıcı bir mesaj bulmak için yetenek ister. Gönderen olabilir hatta kopya şablonu ve logosu aptal insanlar için saygın bir varlık. E-posta adresinizi kontrol ederek bir mektup güvenilirliği kanıtı için en iyi yol olduğunu. İlgili varlık resmi web sitesine başvurabilirsiniz. Bozuk bir Web sitesinde iniş tarafından AtoZManuals ile almak bulaştırmak için en hızlı yoludur. Arabayla teçhizatları güvenliği aşılan bir etki alanına girerek noktasında olur. Web’de gizli tehditleri ile dolu, o yüzden dikkatli olun.

AtoZManuals Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan AtoZManuals kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala AtoZManuals–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *