Nasıl “App Of The Day” (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

“App Of The Day” kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu “App Of The Day” kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sen sürekli “App Of The Day” imzalanan çok sayıda pop-up reklamları ile bombardıman edilmektedir? “App Of The Day” mu web tarayıcılar içinde a yeni etiket olarak görünür? Evet ise, Haberler iyi değil. Makinenizi artık enfeksiyon-Alerjik değil. Hangi içinde kaymak başardı ve hangi şu anda bir karışıklık yapmak kötü bir parazit liman. Bu bir adware. Bildiğiniz gibi tehlike düzeylere geldiğinde adware enfeksiyonlar ransomware ve Truva atları ile karşılaştırıldığında olamaz. Ancak, zararlı zararsız olduğunu düşünmüyorum. Zararsız bir virüs gibi bir şey yok. Bazıları diğerlerinden daha sadece daha az tehlikeli.
Belgili tanımlık adware onlardan biri bu yüzden kendini şanslı say.

Program aynı zamanda kaldırmak nispeten kolaydır. Henüz, çünkü her zaman bir risk teşkil etmektedir riski göz ardı etmeyin. Zararlı çıkarılabilir ve diğerlerine göre daha az tehlikeli olsa bile, bu seni neden olamaz anlamına gelmez zarar. Olabilir ve o-ecek. Eğer özellikle gemide yeterli zaman harcıyor. Bunun olmayacağından emin olun. En kısa zamanda seni fark “App Of The Day” açılır pencereler, adware’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve seni bulunca oracıkta çıkarın. Bu enfeksiyon hiçbir şey ama sorunları ve daha fazla zaman geçer gibi olacak baş ağrısı neden olur. Sorun ton adware şimdi kurtularak kurtar kendini.

Bu program tüm daha önce güvenilir tarayıcılar sayısız reklam ile enjekte eder. Onlar tüm bulaşmış. Çevrimiçi olmak karar zaman, reklam çığ ile alı. Neden? Arttırmak senin online alışveriş deneyim, emin olmak belgili tanımlık adware istiyor değil çünkü öyle. Enfeksiyon amaç sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmektir. Bu yüzden seni reklamlarla sel. Ne zaman bir tıklayın sahtekarlardan para alıyorum. Her zaman bir şüpheli görünümlü sayfasına yönlendiriliyorsunuz daha iyi para alıyorum. Temelde onların sponsor hale gelmektedir. Sadece bu değil, gerçi. Her zaman kötü amaçlı yazılım riske maruz kalır.

“App Of The Day” adware güvenlik büyük bir delik var. Bu son derece güvenilmez reklamlar ve bağlantılar, hangi enfeksiyonlar teslim etmek en geçirilmiş kaskı. Tek bir tıklama sana yeter daha fazla zararlıları karşıdan yüklemek ve zaten oldukça kötü çıkmaz daha da kötüye için. Zaten endişelenecek bir enfeksiyon olduğunu unutmayın. İstediğin son şey daha fazla virüs. Kurtulmak biri şu anda en kısa sürede sahip. Online faaliyetleri yok sadece ve ortaya çıkarmak, kötü amaçlı yazılım için risk, ama aynı zamanda tehlikeye atıyor gizlilik casusluk için ve hassas veri toplamak için tarayıcılar kullanarak. Onun kalmak olabildiğince kısa kesti. Aksi takdirde, pişman olmadan önce uzun sürmez. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için makine temiz.

Belgili tanımlık adware birdenbire görünmedi. O kurulmuş değildi. Beri onun taksitle kullanıcının izni olması gerekir, bunun için ama en şekilde mümkün olan zararlı sorar. Tabii ki, bu büyük, “Kötü Adware” belirten neon işareti ortaya çıkarsa, erişim inkar. Bu yüzden zor taktikleri için bunun yerine döner. Örneğin, freeware/ shareware demetleri, bozuk links/ sayfalar, spam e-posta mesajları, doğrulanmamış sel, sahte programı, sistem güncellemeleri, vb gizler. Dikkat, bu yöntemlerin her biri çalışacaktır. Daha uyanık ve üzerinde tıklatın ve Evet için söylemek hakkında dikkatli olun. Korsanların işi daha kolay ve acele avunma tarafından yapmayın. Senin durum tespiti yapmak ve bilgisayarınızı güvenli tutun.

“App Of The Day” Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala “App Of The Day”–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *