Nasıl Alpha Shoppers (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Alpha Shoppers

Alpha Shoppers kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Alpha Shoppers kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Alpha Shoppers uygulama yalanlar yüzüne. Çevrimiçi alışveriş yaparken tasarruf yardımcı olarak, çevrimiçi deneyiminizi geliştiren faydalı bir program gibi görünüyor. Bu doğru olsaydı harika olurdu. Hangi değil. Alpha Shoppers aslında bir adware program ve asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olması gerekiyordu. Aslında, bu ödemeye hazır olan herkes için ödeme tıklama başına gelir elde etmek için kullanılır. Belgili tanımlık app ne sunduğu hizmetler teşvik ediliyor doğrulamak değil bir sorundur. Ne de onun kullanıcıları doğrulamak yok. Herkes kullanabilir.

Korsanlardan ve kötü amaçlı niyetleri dahil insanlarla. Program yararlanmak ve enfeksiyonlar online de kazanç zahmetsiz kar olarak yaymak için kullanabilirsiniz. Hemen yapman gereken silin olduğunu. İyi bir şey gemide Alpha Shoppers sahip dışarı çıkmaz. Aksine. Belgili tanımlık adware çevrimiçi deneyiminizi bir kabus içine dönecek. Deneyim nefret edecek. Bunun dışında size sürekli olarak kötü amaçlı yazılım için maruz kalacağı. Hızlı tehdide karşı hareket. Bunu kurtularak, kendini çok büyük bir iyilik yapıyorsun olacak. Yani, ertelemek değil. Ne kadar çabuk daha iyi haşere mücadele.

Dediğimiz gibi adware’nın amacı pay-per-click gelir elde etmektir. Bunu yapmak için bu sizin reklamlar kesintisiz ile amansız. Senin tarayıcılardan birini açtığınızda sayısız reklam görmek zorunda kalıyor. Evet, tüm virüs olduğundan. Alpha Shoppers mükemmel kullanmak, üç en popüler olanlar, yani Chrome, Mozilla ve Microsoft Edge de dahil olmak üzere tüm tarayıcılarla uyumlu bir sinir bozucu eklenti ekler. Şu andan itibaren ziyaret ettiğiniz her sayfanın tamamen reklam her türlü ile kaplıdır. Kuponlar, afiş, metinler, teklifler, fırsatlar, karşılaştırma, video reklamları, pop-up reklam, vb ve ekranınızın tamamını kapsayacak ve sayfaların içeriği saat vb.

Remove Alpha Shoppers
The Alpha Shoppers Virus

Gördüğün her şeyi tıklatmayın. Bu reklamların en bozuk ve malware getiriyorlar. Veya sayfalara malware tam yol. İki durumda da, tek bir yanlış tıklama ve sen daha fazla enfeksiyon zaten bulaşmış ve düşük performans makinenizde indirin. Yararlı ve ilginç bakmak bile tüm reklam, kaçının. Eğer onlar yapmak, sadece reklam yazılımını tıklatın için cazip olacağını olmak istedim çünkü.

Ne gibi ama nasıl biliyor? Bu sana casuslar, bilgi toplar ve sonra hangi ilgi kıvılcım reklamlar görüntülemek için kullanır. O tuzağa düşmek değil. Crooks bir sponsor olmak değil. Her tıklama ile kendi ceplerini doldurmak. Doğru olanı yapmak ve Alpha Shoppers en kısa sürede silin. Bir kez sen yapmak, tarama normale geri alacağım. Bizim kaldırma kılavuzu ile zararlı el ile başa yardımcı olması için kullanın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak Alpha Shoppers ile? Genellikle, adware web freeware demetleri yayılıyor. Web’de ücretsiz bir program ekli ve yeteri kadar dikkat olmadan bu program yükleyip, bir bonus olarak adware olsun. Bir dahaki sefere bir şey yüklemek Kurulum Sihirbazı Standard/ Hızlı olanlar yerine özel ayarları seçebilirler. Onlar senin makine rahatsız edilmeden girmek üzere olan tüm Ayrıca bağlı programlar görmenizi sağlar.

Ayrıca, onları, temel ayarları altında olmayan bir seçenek seçeneğinin işaretini kaldırabilirsiniz. Tüm ekstralar seçimini kaldırın genellikle kötü niyetli olduklarını vardır. Onları gerekirse, sen onları kendine şimdiye indirdiğiniz. Hackerlar sana bulaşmasını başarılı olmak için senin acele güveniyor. İzin verme. Yok tembel ve de şart ve koşulları okuyun. Koruma senin PC enfeksiyon-Alerjik dikkat ve uyanıklık gerektirir. Başka bir yolu yok.

Alpha Shoppers Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Alpha Shoppers–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *