Nasıl Adware.Elex.ShrtCln (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware.Elex.ShrtCln kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Adware.Elex.ShrtCln kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Adware.Elex.ShrtCln korkunç Elex adware en son sürümleri biridir. Adıyla aldanmayın. Diyor ki”adware”, bu zararlı daha saldırgan olmasına rağmen. Hatta Truva atları için karşılaştırılır. Kesinlikle emin olun bu Adware.Elex.ShrtCln yararlı bir uygulama değildir. Bu herhangi bir şekilde yararlı olmayacaktır. Aksine. Bu enfeksiyon hiçbir şey ama sorunları ve baş ağrısı neden olur ve çok ana kadar iyiliği için silmeden böylece devam eder. Ne yapman gerektiğini tam olarak bu.

Adware.Elex.ShrtCln’ın algılamak bir kez durum üstünde senin makine, hareket! Enfeksiyon karşı acil önlem için tereddüt etmeyin. Eğer sisteminizde kalmasına izin verirsen, onu yok edeceğim. Bunun olmasına izin vermeyin. Kendinizi şanslı karşı karşıya olduğunuzu biliyorum düşünebilirsiniz. Çoğu kullanıcı cihazlarının bulaşmış farkında olmadan tamamen biraz zaman harcamak. Biliyorsun ne kadar anlaşma ile ilgileniyor. Davetsiz misafir nerede gizlenmiş bulmak ve oracıkta çıkarın. Hızlı yap! Zararlı rahatsız edilmeden geçirdiği daha fazla zaman kötü senin çıkmaz olur. Bununla bir şey koymayın. En kısa sürede silin. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Adware.Elex.ShrtCln PC tam bir sessizlik içinde girer ve bunu bozmaya devam eder. Virüs sistem dosyaları, dizinleri ve kayıt defteri günlükleri arkada kök yapıları zarar veriyor. Bu da tüm daha önce güvenilir tarayıcılar ile sayısız reklam enjekte eder. 27/ reklamlarla sular altında olsun 7. Ama reklam değil, herhangi bir tür. Adware.Elex.ShrtCln ilk işini yapar. Sen okuyor. Onu seviyor ve tercihlerini öğrenmek için online faaliyetleri izler.

Sonra çekici bulacaksınız reklamlar ile bombalamak için bu bilgileri kullanır. Reklam tıklama gerekir. Eğer sen tıkırtı, geliştiricileri pay-per-click gelir elde. Bu yüzden zararlı onun araştırma yapar. Ancak, aramalarınızı yanlış anlaşılabilir ve içeriği, çocuklar için unappropriated görüntüler. Makinenizi artık kullanmak güvenli değildir ve eğer yanlış ad/ linke tıklayın ne varsa, bilgisayarınıza daha fazla kolayca bulaşabilir.

Tek bir tıklama sana yeter daha fazla parazit indirmek için. PC zaten acı ve bu tek enfeksiyon nedeniyle düşük performans. Beş tane daha almak hayal. Son derece güvenilmez reklamlarla bombardıman bir yana, reklam yazılımını da bir zayıflık tarayıcıdır. Bu sahtekarlardan makinenizi daha da bozulmasına neden için kullanabileceğiniz, güvenlik duvarı içinde bulmak için kullanılır. Buna hemen bir son ver. Bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın ve iyi için makine temiz. Bu makalenin sonunda bulabilirsiniz. Eğer, ancak, otomatik çözümünü tercih ederseniz, her zaman sizin için işi yapmak için bir iyi anti-malware programı alabilirsiniz.

Nasıl did sen almak bulaştırmak Adware.Elex.ShrtCln ile? En iyi freeware demetleri ile çoğunlukla dağıtılmış. Ücretsiz programlar Web’den kez indiririm? Muhtemelen yok. Bunda yanlış bir şey yok ama yükleme işlemi sırasında dikkat uygulamak gerekir. Acele etmeyin. Crooks kez malware ücretsiz programlar için iliştirin ve dikkat ödemezseniz, sen almak bulaştırmak. Hüküm ve koşulları dikkatle okumak için zaman ayırın. Eğer bir şey ile aynı fikirde değilim, yüklemeyi iptal edin.

Özgün program ile birlikte yaklaşık yüklenmesi gereken bazı bonus apps olup olmadığını görmek izin gibi Ayrıca, temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarları seçebilirler. Ek özellikler varsa, tüm bunları kaldırmak için tereddüt etmeyin. Daha sık sık–dan değil, onlar kötü niyetli ve hackerlar onlarla bulaştırmak için acele yararlanılmaktadır.

Adware.Elex.ShrtCln Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Adware.Elex.ShrtCln kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Adware.Elex.ShrtCln–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *