Nasıl Adware.Elex.Shhkrst (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware.Elex.Shhkrst kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Adware.Elex.Shhkrst kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Adware.Elex.Shhkrst zaten iyi bilinen Adware.Elex en yeni çeşididir. Bu gemide varsa, sorun bir ton için hazırlan. Daha önce böyle bir haşere ile ele alınmıştır, tam olarak biliyorum ne kadar can sıkıcı ve istenmeyen. Eğer sen sığınak’için bir sürpriz vardır. Adware parazitler gerçek bir baş belası. Onlar hiçbir şey ama baş ağrısı ve unpleasantries getir. Adware.Elex.Shhkrst farklı değil. Pek çok kötü niyetli özellikleri sergileyen ve acil önlemler almazsan, yaklaşık her biri bir deneyim yaşamak üzeresin. Bu yüzden buna karşı mümkün olduğu kadar hızlı hareket çok önemlidir.

En kısa zamanda senin makine bu haşere barındırma fark, onun saklanacak yer aramaya başlamak ve keşif çıkarın. Eğer yapmazsan, adware sonunda kontrolden alacak ve hatta bazı geri dönüşümsüz hasara neden. Kendini sorunları ton kaydetmek ve başarılı üzerinden engellemek. Adware.Elex.Shhkrst sisteminizde herhangi bir yeri vardır. Herhangi bir şekilde yardımcı olmayacaktır. Sadece olanlar oluşturulduğu ve kullanıcılar üzerinde unleashed faydalıdır. Zamanını boşa harcama. Erteleme pişmanlık için yol açacaktır.

Adware.Elex.Shhkrst bir reklam programıdır. Bu reklamlar bir sürü oluşturur anlamına gelir. Herkes ödemek isteyen hizmetlerini tanıtmak için kullanabilirsiniz. Belgili tanımlık adware doğrular ne derdin ne-var terfi yolu ile onun hizmet kullanıcılarının. Bu durum yararlanmak ve Adware.Elex.Shhkrst kullanmak için mükemmel bir fırsat kazanç ödeme tıklama başına gelir ve yayılan kötü amaçlı içerik çevrimiçi crooks verir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tam olarak ne olduğunu. Bu yüzden, ekranınızda görüyorsanız hiçbir şeye güvenemezsin. Değil yönlendirildi sayfaları, değil belgili tanımlık ads ile hiçbir şey basmış. Tabii ki, muhtemelen de güvenli bazı reklamlar vardır ama verilmediği sürece uzlaşma olanlar dışında onlara söyleyemezsin. Ve eğer yanlış reklam tıklamaya ne varsa, durumunuza aynı zamanda kötüleşme riski ve para kesmek yardımcı olur.

Bazen tek bir tıklama daha fazla malware üstünde senin zaten virüslü davet etmen için fazlasıyla yeterli bir makinedir. Ve bir dahaki sefere çok daha ciddi bir tehdit indirmek için talihsizlik olabilir. Örneğin bir ransomware veya bir Truva atı gibi. Ekranda gördüğün her şeyi üzerinde tıklatmayın. Adware.Elex.Shhkrst hala gemide, Web’de sörf güvenli değil sürece. Henüz, uzun süre bilgisayarınızı kullanarak görmezden gelemezsin. Er ya da geç bir şey üzerinde tıklamak ve ardından herşey çirkin olacak. Öte yandan, reklamları kendileri tarafından yok olmayacak. Sırayla gitmelerini, tamamen reklam yazılımını kaldırmanız gerekir. Neyse ki, bu görev ile size yardımcı olabilir. Bu makalenin sonunda, bir kaldırma kılavuzu bulabilirsiniz. Onu izleyin ve kötü davetsiz misafir kurtulmak. Komut istemi eylem çok önemli olduğunu unutmayın.

Nasıl did sen almak bulaştırmak Adware.Elex.Shhkrst ile? Belgili tanımlık adware başka bir programla birlikte olduğunu ve ne için yeşil ışık veriyoruz bilmeden onun taksit onaylı en makul senaryodur. Yeniden oluşmasını engellemek için yazılımı karşıdan yüklerken özel ayarları için her zaman tercih. Pakette bulunan tüm Ayrıca ekli uygulamalar görmek hem de onları yüklemeyi bitirmeden önce seçimini kaldırmak sağlar. Bunu yapmanız önerilir. Öyle “bonus” apps genellikle kötü niyetli ve içinde izin gerekir. İçin standart ayarları seçerseniz ancak, onlar otomatik olarak yüklenir. Yapma. Emanet hızından seçin ve korumak senin makine.

Adware.Elex.Shhkrst Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Adware.Elex.Shhkrst kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Adware.Elex.Shhkrst–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *