Nasıl Adware.Elex.Shhkrst (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adware.Elex.Shhkrst kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Adware.Elex.Shhkrst kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Adından da anlaşılacağı gibi Adware.Elex.Shhkrst adware enfeksiyonlar ailesine ait. Bununla bulaşmış ve onun maskaralık kurtulamaz, bu sizin için mükemmel bir yazıdır. Parazitler bu tür hakkında bilmeniz gereken ve bu haşere’nın yol çalışma hakkında tüm sorularınıza cevap elimizde bilgi veriyoruz. Nasıl senin makine sen olmadan fark girmeyi başardı anlayacaksın, ne senin arkandan yapmak mümkün olduğunu, ne olduğunu kendi eylemlerinin sonuçlarından korumak için daha iyi kendinizi nasıl içinde belgili tanımlık gelecek ve, son fakat kesinlikle en az değil, nasıl yabancı bir kez kaldırmak için Bu gemide olduğunu biliyorum.

Yeni başlayanlar için daha fazla zaman içinde senin sistem, daha fazla sorun neden harcıyor bulaşmasına karşı acil eylem çok önemli olduğunu biliyorum. En kısa zamanda, bu saklıyor için yer aramaya başlamak ve keşif çıkarmak varlığını fark bu yüzden. Ne kadar çabuk öldü sizin ve sisteminizin refahı için daha iyi. Bu adware pozlar riski göz ardı etmeyin. Şimdi harekete geçin! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Bir kez Adware.Elex.Shhkrst önemli ölçüde tarama deneyimi değişikliklerinizi girer ve daha iyi için değil. De hoş ve normal web sörf hakkında unutmak olabilir. Reklam yazılımını online faaliyetleri bir kabus içine döner. Onları tamamen yok eder. Online gitmek her zaman, kesinti acı. Tarama oturumları sürekli haşere tarafından müdahale. Enfeksiyon her fırsatta yönlendirir gibi her zaman çok sayıda şüpheli siteleri ziyaret etmek zorunda kalırlar. Bu, tabii ki, eğer sizin ne arıyorsanız bulmak veya favori sayfanızı ziyaret edin mümkün olmayan sonuçlar. Buna ek olarak, bir denizde boğuldu sayısız, rahatsız edici, veda değil açılır reklamlar.

Reklam kapağı ekranınızın tamamını 24/ yanıp sönen ve üzerlerine tıklayınız isteyen 7. Bunu yaparsanız, hackerlar ödenir. Bu pay-per-click mekanizması denir. Ve tüm reklamları başarıyla önlemek yönetmek yolu yoktur. Onlar her gün daha fazla olmak ve ayrıca daha agresif olsun. Bazen reklamlar bile şu fare imleç altında görünür. Er ya da geç bile başlangıçta onlardan uzak durmanı yönetmek, tıklamak. Sonra para kazanmak hackerlar yardım bir yana, daha fazla enfeksiyon zaten tehlikeye makinaya yükleyebilirsiniz.

Belgili tanımlık ads are değil güvenlikte. Tıkırtı üstünde yanlış bir için olur, işte böyle. Sen almak bulaştırmak. Ve dediğimiz gibi kaçınma çok geçici bir çözümdür. Onların kaynağı kurtulmak için iyi reklamlarında kurtulmak için tek yolu bu. Belgili tanımlık adware kaldırmak ve her şey normale geri dönecektir. Orada-ecek var olmak daha fazla yönlendirir, daha fazla reklam, hiçbir sistem gürültüyle çarpmak ve yavaş hız. Tekrar normal PC kullanmak mümkün olacak. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bilgisayarınıza tamamen temiz.

Nasıl Adware.Elex.Shhkrst mi var? Gerçek Adware.Elex.Shhkrst gibi enfeksiyonlar sisteminizin, izniniz olmadan giremezsiniz. Eğer “Hayır” dersen, “Hayır” demek. Ama bir cevap almak için belgili tanımlık adware onay için sormak zorunda. Ve en yolları mümkün ama yok. Bu temelde gibi ne için izin veriyorsunuz bilmiyorum izin vermeleri hileler. Parazit gizler arkasında e-posta mesajları, freeware, sahte güncelleştirmeleri, bozuk links/ pages/ reklamlar, kötü amaçlı sosyal medya mesajları, vb. İhmalkar olduğun için seni ama sadece dupes. Yukarıda belirtilen teknikleri hiçbiri kendi üzerinde çalışmak yeterince iyi değil. All, dikkatsizlik gerekir. Grand değil bu. Uyanık olmak ve korumak senin PC.

Adware.Elex.Shhkrst Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Adware.Elex.Shhkrst kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Adware.Elex.Shhkrst–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *