Nasıl Adult.yourblocksite.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Adult.yourblocksite.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Adult.yourblocksite.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Adult.yourblocksite.com Web sitesi, bilgisayarınızdaki varlığı tek bir anlama-tarayıcınızın kötü tarayıcı korsanı tarafından sızmış. Bu kötü amaçlı yazılım kolayca ana ve tercih edilen arama sağlayıcı ile özel bir sayfa değiştirebilirsiniz. Bu durumda, Adult.yourblocksite.com Web sayfasıdır. Dahası, çok sayıda reklam tüm formları ile bombardıman. Uyarı iletileri, yanıp sönen açılır pencereleri, metin, afiş-her sayfasını ziyaret edin, reklamlarla saldırıya.

Şu ki, onlar özellikle kullanıcıya daha çekici bakmak için hedef olacak. Bu kullanıcının çalmak için tüm korsanının’ın yeteneği sayesinde web geçmişi ve alışkanlıkları, arama sorguları, tercih edilen sayfaları, vb gibi veri tarama. Ana hedefi gelir pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemle oluşturmaktır.

Tarayıcı korsanları en çok spam e-posta mesajları, e-posta ekleri dağıtılır ve çalıştırılabilir dosyalar, özgür yazılım demetleri, sahte güncelleştirme istedi, sel eğe, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, vb bozulmuş. Onları üstünde onların bilgisayar programı güncelleştirmek için tartışmalı bir bağlantıyı izlemek için teşvik etmek güncelleştirme açılır pencereler üzerine birçok kullanıcı yanılmak. Böyle kötü amaçlı tuzağa düşmek değil! Her zaman senin yazılım güncelleştirmeleri almak için lisanslı ve resmi kaynakları kullanır. Sadece körü körüne güven görünüşte güvenilir bir bağlantıyı tıklayarak içine kandırmak istiyor rasgele bir açılır pencere yok.

Ayrıca, ne zaman yazılım indirme, yapılacak en akıllı şey Advanced/ özel modu Kurulum Sihirbazı’ndaki için tercih etmektir. Bu tam içeriğini karşıdan yüklediğiniz görüntülemek için sağa verecektir. Herhangi bir ek yazılım fark ederseniz, bu genellikle nasıl masum kullanıcıların bilgisayarlarına erişim kazanmak kötü amaçlı yazılım çalışır olduğundan bu tür programlar ve uygulamalar, seçimini kaldırmak en iyisidir. Bazı yararlı app veya programı kılık değiştirmiş gibi yazılım demetleri tarafından saklanıyor.

Çünkü onlar sadece, onların kurbanın tarayıcılar, bilgisayar sistemlerinin saldırmak için bilinen tarayıcı korsanları gerçek ‘virüs’ değildir. Ancak, bu onları zararsız yapmaz. Aksine, çok tehlikeliler. Kullanıcılar uzak bilmeden hastalık onların bilgisayar şeytani bir virüs ile tek bir tıklama olabilir.

Nerede korsanı tarafından oluşturulan reklamlar için yeniden yönlendirme asla bilemezsiniz. Onlar arka kapı kesmek için açmak için amaçlayan virüslü bir üçüncü taraf Web sitesine neden olabilir. Bu değerli bilgileri gibi IP adresleri, oturum açma kimliği, banka hesabı kimlik bilgilerini çalmak için talep siber suçlular için büyük bir fırsat verecektir kredi kartı numaraları, şifreler, vb. Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve korumak senin mahremiyet senin PC–dan bu sinir bozucu parazit kaldırarak! Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Adult.yourblocksite.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Adult.yourblocksite.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Adult.yourblocksite.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *