Nasıl Adstructor.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Adstructor.com tarayıcı adware tarafından enfekte olmuş açık bir göstergesidir. Web tarayıcınızı açtığınızda Web sitesini sık sık görünecektir. Hatta senin perde-ecek örtmek birden çok sinir bozucu reklamlar oluşturur. Ne kadar onları önlemek denemek olursa olsun, onlar sadece sayısında büyüyecek. Dahası, parazit daha Agresif alırsınız. O şüpheli web sitelerine yeniden yönlendirme, hem hem şüpheli bağlantıları yeni sekmelerde açabilir.

Adware’nın asıl amacı gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır. Yani, daha fazla tıklama yapmak daha fazla kar parazit alacak. İşin aslı, tüm bu ağır reklamları tarayıcı kaçınılmaz atılmış zaman içinde ciddi hasar neden. Bu yüzden hızlı hareket ve o bulmak bu pis haşere kaldırmanız gerekir.

Adware en çok spam e-postaları ve yazılım donatılacak yayılır. Ayrıca sel eğe, sahte güncelleştirmeleri ve virüslü bağlantıları pusuda bilinmektedir. İyi haber ise, için izin veriyorsa o adware yalnızca bilgisayarınıza sızmak olabilir. Erişimi vermeyin sürece söyleniyor, o kendi kendine istila olamaz ki. Ama bu parazit zekidir. Sadece hile kullanıyor, ama bu da saflık ve ihmal, fark edilmeden gizlice için dayanır. Hızlı Kurulum modu altında yazılım yüklediğinizde bu sık sık olur.

Bu hata pahalıya mal olacak. Herhangi bir gizli içerik otomatik olarak, aygıtınızda yüklü. Ve en kötüsü? Çok geç olana, farkında bile olmayacak. Yani, herhangi bir ek yazılım seçimi kaldırmak için görünür olacak şekilde bir Gelişmiş kurulum, Custom/ seçmeyi alışkanlık haline.

Cihazınızda gizlenen bir adware parazit varsa, sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi çalınıyor risk altında olduğu anlamına gelir. Hacker konum, ne olursa olsun değerli veri onlar ellerini, parola beğenmek alabilirsiniz elde etmek için durum yararlanmak IP adresleri, oturum açma kimliği, banka hesapları, kredi kartı numaraları, vb [[orada yanlış bir şey olduğunu bir işareti vardır bazı belirtiler 8]]
ve Bu kötü amaçlı yazılım, aygıtınızda bulunan olabilir. Bu tür belirtiler bunlarla ahşap kaplama, yavaş internet, yavaş minimizasyonu ve maksimizasyonu tarayıcı penceresini yanı sıra yaygın gürültüyle çarpmak ve hataları ile sınırlı değildir. Daha fazla zaman sen atık kötüye gider. Geri almak için normal bir tarama deneyimi ve gizliliğinizi korumak istiyorsanız, bu sataşmak adware en kısa sürede kaldırılması ile devam etmek gerekir.

Adstructor.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Adstructor.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *