Nasıl Adserv.site Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Adserv.site Virus

Adserv.site Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Adserv.site Virus kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Her zaman sörf web Adserv.site sayfası görme kötü haberdir. Site, makinenizdeki bir enfeksiyon varlığının açık bir göstergesidir. Evet, gemide bir parazit var. Bir adware, kesin olarak. Adware zararlıları için korkunç kiracı olun, bize güven. Bu farklı olduğunu düşünmüyorum. Bu değil. Bu bir tehdit ve çıkarmak o–dan senin sistem en kısa zamanda yapabileceğiniz en iyi şey olduğunu. Neyse ki sizin için bu mücadele nispeten kolaydır. Çok daha ciddi bir tehdit ile enfekte. Yani, kendini şanslı say ama gardını değil.

Belgili tanımlık adware sen ve senin makine için risk hala teşkil etmektedir. O zararsız değil. Zararsız bir parazit böyle bir şey yok. Her biri, eğer zaman, verilen sonunda kontrolden alır. Dahil bu adware. Asla sizin için yararlı olacak gibi yer üstünde senin PC yoktur. Aslında, ne kadar uzun, daha fazla sorun neden olacak kalacak. Sorunlar, yanı sıra şiddeti büyümek geçer zaman. Korumak senin mahremiyet ve kendini kurtarmak istiyorsanız sorunları, ton Adserv.site sayfanın görünümünü bir büyük, neon uyarı işareti olarak almak ve bunu dikkate alın. Nerede enfeksiyon gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Şimdi yap. Unutma, gecikmeler için pişmanlık kurşun.

Belgili tanımlık adware tarama faaliyetlerinin tam bir karmaşa yapar. Cehennem gibi gelirler. Her kadar çok dokunmatik bir daha önce güvenilir tarayıcıların zaman, yetkisiz erişimlere karşı acı. Son derece güvenilmez ve gölgeli görünümlü sayfaların ton ziyaret etmek zorunda kalırlar. Adserv.site onlardan biri. Bu dümene. Site her fırsatta görünüyor. Online gölge gibi sanki. Tüm, ama bu değil. Adware da sayısız reklam her zaman sen kaskı. Ekranınızın tamamını reklamlar tüm şekil ve sayfaların içeriği engellemek ve ne olursa olsun gitme formları ile kaplıdır. Neden? Basit. Crooks adware arkasında belirli sayfaları web trafik oluşturmak ve pay-per-click gelir elde etmek için kullanın. Bu yüzden reklam kadar kalıcıdır. Her bir reklamı tıklama ile para yapmak kesmek yardımcı.

Remove Adserv.site Virus
The Adserv.site Virus

“Neden bazı rasgele reklamları tıklayın?” size sorabilir miyim? Şey bu. Reklam rasgele değildir. No Belgili tanımlık adware görevini yaptı. Seni araştırdım ve ne gibi öğrendim. Ve sonra bu kullanır bilgi için ilgi kıvılcım reklamları gösterir. Tıklamalarınızın ihtiyacı var ve en azından gördüğünüz reklamları tıklayın için cazip olacak emin olur. Kendini çok zeki, değil mi? Enfeksiyon bazı kişisel bilgilerinizi çalmak olabilir unutmayın. Ya da finansal veriler. Bu senaryo açılmak izin vermeyin. Sorunları kendini kurtar ve çok geç değil iken silmek zararlı. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Sisteminizi temizlemek kez tekrar enfekte değil emin olun. Nasıl tehdit fark sensiz girer biliyor musun? Seni oyuna getirdi. Bu zararlıları gemiye ulaşmak için aldatıcı yöntemler güveniyor. Örneğin, bozuk sayfaları ve bağlantılar arkasında saklanıyorlar. Onlar spam e-posta iletileri veya freeware/ shareware demetleri ile otostop. Onlar system/ poz program güncellemeleri. Birçok yöntemlerdir. Ama bir şey hastalık lüzum-en başarılı olması için ihmal olduğunu. O olmadan, onlar giremezsiniz. Yani, izin veririm.

Üzerinde tıklatın ve için katılıyorum daha dikkatli ol. Yalnızca güvenilir kaynaklardan gelen yazılım. İletileri–dan bilinmeyen gönderen açmayın. Siber tehditlere karşı savaşta yardımcı olmak için güvenilir anti-malware programı başlarken de iyi bir fikirdir. Çok kötü bir fikir ne dikkatsiz davranıyor. Bunu bir dahaki sefere çevrimiçi olun unutmayın.

Adserv.site Virus Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Adserv.site Virus kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Adserv.site Virus–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *