Nasıl Adprohub.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Adprohub.com

Adprohub.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Adprohub.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Bilgisayarınızda reklam yazılımı enfeksiyon var. Nereden bileceğiz? Sürekli yönlendirilir ve Adprohub.com site tarafından taciz anlamına Bu makale okuyor musun? Durum böyle? Eğer öyleyse, o zaman Evet, makine limanları ve enfeksiyon. Belgili tanımlık adware bilgisayarınızı fark edilmeden girmeyi başardı ve kendisini duyuran bir yolu olarak Adprohub.com site kullanıyor. Uyarı olarak bunu almak ve en kısa zamanda kulak verin.

Adware apps zararsız gibi görünebilir ama değildir unutmayın. Bu hala bir siber enfeksiyon hakkında konuşuyoruz ve zararsız bir parazit diye bir şey yok. Bu yüzden durumu kötüleşir önce eylemleri. Ve bu güven bize. Belgili tanımlık adware tutacak sorunlar, sorunlar ve baş ağrısı neden üzerinde. Bununla bir şey koymayın. En kısa zamanda tüm tarayıcılar üzerinde alarak Adprohub.com sayfa spot, tehdidine karşı harekete geçin. Ne kadar çabuk bulmak ve silmek o–dan senin sistem, daha iyi. Eğer yapmazsan, sorunları ton için günlük olarak atılan hazır olun.

Belgili tanımlık adware ile tarama deneyimi uğraşamaz. Daha doğru olmak gerekirse, bu onu bir kabusa dönüşür. Bu girdiği andan itibaren artık hiçbir şey aynı değil. Her bu kadar dokunuş bir daha önce güvenilir tarayıcılar zaman, sen kesiliyormuş. Adprohub.com site sürekli online gölge olur. Her fırsatta görüyorsun. Ama bundan daha fazlası olan reklamları. Enfeksiyon inanılmaz derecede sinir bozucu reklam bir denizde gömer. Neden? Orası kesin, çevrimiçi alışveriş deneyiminizi geliştirmek değil olduğunu.

Remove Adprohub.com
The Adprohub.com Virus

En iyi arkasında crooks belirli sayfalara web trafiğini artırmak ve pay-per-click mekanizması üzerinden para kazanmak için kullanın. Bu yüzden reklamları ile bombardıman vardır. Her bir reklam üzerinde tıklama ile para yapmak kesmek yardımcı. Tüm, ama bu değil. Belgili tanımlık adware sadece fidye reklam görüntülemez. Oh, hayır. Tıklamalarınızın sağlamak ihtiyacı var. Bu yüzden ilgi kıvılcım reklamlar oluşturur.

İlk olarak, zararlı ne gibi bilgi edinmek için çevrimiçi alışkanlıklarınızı üzerinde casus ve sonra sana ilgisini çekecek reklamlar oluşturmak için bu bilgileri kullanır. Bu şekilde en az’ı tıklatın için cazip olacak biliyor. O tuzağa düşmek değil. Hiçbir şey tıklatın, durumu daha da kötüye istemiyorsan. Yapılacak en iyi şey en kısa zamanda davetsiz misafir kaldırmaktır. Seni sadece korumak senin makine malware ama bu şekilde da gizliliğinizi korumak. Belgili tanımlık adware sadece casusluk değil. Ayrıca önemli verileri toplar ve sahtekarlardan arkasında gönderir. Söylemeye gerek yok sadece onların kötü amaçlar için kullanın. Bunun olmasına izin vermeyin. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve sinir bozucu tehdidi hemen kurtulmak.

Nasıl adware girdiniz mi? Gerçek enfeksiyon, dikkatsizlik sayesinde almayı başardım. Öyle. Bunun için sorar, taksit izniniz gerekiyor. Delikanlı değil, tabii ki. Hileler için döner ve sen tüm dikkati ve dikkatsiz, bunu fark etmemiştim. En sık kullanılan infiltrasyon yöntemi freeware donatılacak denir. Hackerlar ekleme onların kötü niyetli app web üzerindeki başka bir ücretsiz app için ve sen gerisini uyarı yükleme sırasında atma tarafından dedi ücretsiz uygulama

sürecinin daha dikkatli ve tetikte olmak. Acele etme ve ne aslında Evet için diyorsun okumadan önce Evet için hiçbir şey söyleme. Etkin olmayan işbirliği, aka, ihmal çalışmak yeterli yok infiltrasyon taktiktir. Bu izni yok. Dikkatli olun ve makinenizi güvende tutmak.

Adprohub.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Adprohub.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *