Nasıl 24socialnews.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove 24socialnews.com

24socialnews.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu 24socialnews.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

24socialnews.com bir arama sağlayıcısı ve haber platformu. Web sitesi bir arama alanı ve sürekli haber akışı özellikleri. Haber makaleleri Rusça olarak yazılır. Arama seçenekleri de Rus konuşanlar için ayarlanır. Bu Web sitesi ana sayfası ve varsayılan arama sağlayıcınızı ayarla aniden bulduysanız, biz bir gaspçı sözleşmeli bildirmekten üzüntü duyuyorum. Bu siber enfeksiyon ortak bir türüdür. Can sıkıcı, kalıcı ve belirli bir derecede tehlikeli. Faaliyet, bilgisayarınızın performans üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Sistem bir tarama yavaşlatır. Bu genellikle, atanmış görevleri tamamlama zorluk olabilir. Sadece temel belirtiler bunlar. Korsanının gerçekleştirdiği işlemleri çok daha kolay olacaktır.

24socialnews.com arkasında korsanının, reklam destekli bir uygulamadır. Bu nedenle, üçüncü taraf içeriği tanıtmak için reklam oluşturur. Açılan pencereler afiş, metin bağlantıları, freebies, kupon kutuları, interstisyel, kayan, bağlamsal, satır içi geçiş ve karşılaştırma reklamları da dahil olmak üzere çeşitli biçimlerde görünür. Web tarayıcı bu erişim her zaman görünürler. Bir girişim insanların dikkatini çekmek için ve onların ilgi kıvılcım, 24socialnews.com korsanının vitrinler alışveriş teklifler için çok çeşitli malların pazarlık. Bu giysi, Aksesuar, spor vites, teknolojik cihazlar, mobilya, ev eşyaları, Bahçe ekipmanları, oyuncaklar, oyunlar ve diğerleri saklar. Önerilen fırsatlar iyi bulmak gibi görünebilir ve onlar meşru görünebilir, ama bir şey kesin değil.

24socialnews.com korsanının geliştiricileri belirli Web sitelerinin içeriği desteklemek için para alıyorum. Bunu dedi platform güvenilirliğini provasını almak rahatsız olmadan yapmak kabul ettiler. Kullanıcılar alışveriş listelerini almak için ödeme yapmaz, kendi güvenlik kaygılarından bir değil. Bir hizmet için ödeme gerçek müşteriler insanlardır. Bilgisayar kullanıcıları kendi etkinliği için önemlidir. Reklamları takip ederek, korsanının sahipleri için para kazanmak. Bu tıklama başına ödeme sistemi bilinen bir online monetizing tekniğidir. İsabet sayısı belirli bir miktar ilgili içerik teşvik için ödenen komisyonlar ekler. Sponsorlu Web sitelerinin güvenilirlik için muhasebeleştirilir değil beri riski tamamen son kullanıcı tarafından kabul edilir.

Remove 24socialnews.com
The 24socialnews.com Virus

Büyük reklam akış tarafından meşgul iken, 24socialnews.com korsanının seni arkandan casus. Gizli program farklı türde verileri tarama oturumları kaydedebilirsiniz. Bu senin sörf geçmişi, Çerezler, tuş vuruşlarını, coğrafi konum, alan kodu, adres kayıt, Internet Protokolü (IP), e-posta hesabı, telefon numarası, demografik bilgileri, kullanıcı adlarını ve parolaları izleme kapsar. Korsanının sahipleri darknet piyasalarda toplanan veri iznini ya da niyetleri hakkında bildiren olmadan satabilirim. Sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi siber suçluların eline.

Nasıl böyle bir parazit dağıtıldığı bilmek, sisteminizin korunmasına yardımcı olabilir. 24socialnews.com korsanının sözleşme için çeşitli yolları vardır. En yaygın teknik donatılacak. Bir korsan program veya freeware sayesinde, kendi Kurulum Sihirbazı’nı çalıştırmadan korsanının yüklenebilir. İstenmeyen yazılım download müşteri ile bir bonus aracı olarak eklenecek. Bu dışlamak için seçeneğiniz olacaktır. Ancak, varsayılan ayar yüklü olması için olacaktır. Olduğu gibi hazır ayarları korumak, parazit içine senin sistem izin verilir. Bilgisayarınıza yüklediğiniz programların genel Is Sartlari okuduğunuzdan emin olun.

Başka bir ortak için giriş 24socialnews.com korsanının spam e-posta noktasıdır. Şüpheli aracın eklenmiş bir dosyayı gizli kalacaktır. Gönderenin eki belgelerde, önerilen bir mektup, fatura, ürün, para cezası, bir makbuz, bir mahkeme celbi veya mahkeme kararı gibi resmi bir parçasıdır devlet olacaktır. Varolan şirketler ve kuruluşlar adına yazılı olağan, bu iyi bir sunum için yapıyor. Verilen e-posta meşruiyet onaylamak için sağlanan kişiler başvurabilir. Söylememize gerek başka bir yayılma vektör arabayla teçhizatları var. Bozuk bir Web sitesi ya da güvenliği aşılmış bir bağlantıyı izledikten sisteminize transfer edilen bir enfeksiyon neden olabilir. Bu yüzden senin online kaynakları dikkatli olun ve ne zaman içinde-den kuşkulanmak araştırma yapmak gerekir.

24socialnews.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni Başlat.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala 24socialnews.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *