Nasıl 1bcde.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove 1bcde.com

1bcde.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu 1bcde.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

1bcde.com yönlendirmeleri kötü tarayıcı korsanının enfeksiyonlara bağlıdır. Bu sayfanın ana sayfa veya tercih edilen arama motoru yerine görürseniz, başın belada. Hava korsanı çok sayıda reklam ve açılır pencereleri yolunuzu atılan için sorumludur. Ekranınızın onlarla ele alınacaktır. Kullanıcı büyük olasılıkla üzerlerine tıklayınız Bu yüzden çalmak senin web veri tarama ve arama geçmişi gibi tarayıcı korsanının’ın yeteneği nedeniyle, bu tür reklam özellikle buna göre özelleştirilmiş olacaktır.

Çoğu zaman, reklamlar ve pop-up teşvik özel satış, özel teklifler, tek seferlik Kuponlar, sınırlı indirimler, sahte güncelleştirme isteklerini ve şüpheli yardımcı programı araçlar. PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile gelir oluşturmak için amaçtır. İşin aslı, nerede bu tür reklamlar için yeniden yönlendirme asla bilemezsiniz. Bilmeden hackerlar bilgisayarınıza erişim. Bu yüzden en kısa zamanda varlığını algılamak bu parazit hemen kaldırılmasını öneririz.

Tarayıcı korsanları sizin izniniz olmadan tarayıcınızı işgal edemez. Bunu yapmak için senin yardımına ihtiyaçları var. Tabii ki, kullanıcılar bile farkında olmadan bu tür kötü amaçlı yazılım erişim izni. Onlar ustasıdır ve kolaylıkla hüner. Böyle parazitler uzak kalmak istiyorsanız, ne tıklayın için daha dikkatli yakın dikkatimi gerekir üzerinde. En yaygın korsanının dağıtım araçlarının yazılım donatılacak dahil ve güncelleştirme isteklerini verir gibi yap.

Remove 1bcde.com
The 1bcde.com Virus

Öylesine onlar-ebilmek kolayca görüş kasıtlı olarak onlardan gizli olarak herhangi bir ek yazılım yükleme, Custom/ Gelişmiş türü için her zaman tercih okuyucularımız şiddetle tavsiye ederim. Bu tür programlar ve uygulamalar kez gizlenmiş halde zararlı yazılımlar olduğu ortaya çıkar. Ayrıca, yazılımı güncelleştirmeniz gerektiğinde, yalnızca lisanslı ve resmi kaynaklardan üzerinde güvenmek en iyisidir. Sen bir şüpheli güncelleştirmesi bağlantıyı izlemeye çağırıyor rasgele bir pop-up üzerinde tıklayarak hata yapmayın. Daha sık sık–dan değil, bu tür sayfaları adware, kaçırmak, casus yazılım gibi siber enfeksiyonları yol ve bazı durumlarda-Truva atları ve ransomware bile!

Ayrıca korsanları hakkında bilmek istediğin bu onlar gerçek virüs olarak kabul edilir değil ki. Neden? Çünkü onlar sadece, tarayıcı, bilgisayar sistemi saldırı. Yine de, bu onlara daha az tehlikeli yapmaz. Onlar gerçekten gerçek zararların yapma yeteneğine sahiptir. Kurban bu can sıkıcı parazit aşık oldum, çünkü o-ecek gürültüyle çarpmak sık tarayıcınızda normal görevleri yaparken zorluklar deneyim olacak veya dondurmak.

Ayrıca, Internet hızınızı aniden azalır. Bir noktada, tarayıcınız tamamen çalışmayı, herhangi bir iş yapmak mümkün yapmak durur. Hatta daha da kötüsü, bu reklamlar ve pop-up korsanı tarafından oluşturulan arkasında, bilgisayarınızdaki bir saldırı başlatmak için tıklama, bekleyin gizli virüsler pusuya yatmış. Çevrimiçi Gizlilik ve güvenlik tehlikede senin bilgisayar anlamına gelir bir tarayıcı korsanının sahip. Zaman kaybetmeyin! Hemen bu kötü amaçlı yazılım veya daha fazlasını, kişisel bilgilerinizi kaybetme riskiyle kaldırılması ile devam etmek ihtiyacım var!

1bcde.com kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan 1bcde.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

1bcde.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *