Msiexec64.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Msiexec64.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Msiexec64.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Msiexec64.exe değil koşma üstünde senin makine görmek istiyorum bir süreçtir. Bunu yaparsanız, bir sorun var. Süreç kendiliğinden üzerinde başlatılmadı. Enfeksiyon başladı. Ve değil herhangi bir tür enfeksiyon ama kötü bir Truva atı. Bildiğiniz gibi Truva atları sen-karşılaşmak en tehlikeli virüs olarak. İle sıkışmış bir farklı değil. Gibi tehlikeli ve yıkıcı bu ailenin diğer üyeleri olarak.

Daha da kötü olduğunu Msiexec64.exe bir sikke Miner Trojan. Bu sizi neden tüm diğer sorunları bir yana, o da senin makine dijital para benim için kullandığı anlamına gelir. Bu zararlı bile gemide bir dakika daha uzun kalacağım izin vermeyin. En kısa zamanda bu nokta, bulmak ve çok geç olmadan silmek için elinden geleni yap. Neden Truva atları çok korkulan bir sebebi var. Yeterince bu nedenle bulmak için beklemeyin.

Msiexec64.exe makinenizi girer sessizlik ama bu kez, varlığını kaçıramam. Bilgisayarınızı düşük performans ve her zaman çökmesini başlatır. Bir tarama hızı yavaşlar. Hiç Eğer düzgün çalışması programlar başarısız. Onaylama hatırlamıyor musun ayarlarınızda çeşitli değişiklikler fark. Ve değil çünkü. Belgili tanımlık Trojan reshuffles yapmak için iznine ihtiyacım yok. Hatta uygulanıyor değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek ihtiyacı yok. Ne olursa olsun istiyor ve sonuçlarına katlanmak için yaprakları var. Bütün bu sorunların hangi Msiexec64.exe PC arka planda çalışan kötü amaçlı bir sürecin sonucudur. Madeni para madencilik işlemidir.

Belgili tanımlık Trojan bir sikke platform için muhasebe hizmetleri gerçekleştirmek için bilgisayarınızı zorlar. Karşılığında, para ile ödüllendirdi. Ancak, bu paralar senin için değildir. Onlar için siber vardır. Bu insanlar senin makine avantajlarından yararlanın. Zengin olmak için kullanıyorlar ve fiyat ödeyen sensin. Dijital para madencilik, bilgisayarınızda etkiliyor. Bu karmaşık bir süreçtir ve güç ve kaynakların ton gerektirir. Belgili tanımlık Trojan senin kullanır. Hepsini. Bu yüzden senin PC zayıf bir performans sergiliyor. Başka bir görev ile meşgul. Dahası da var, yine de.

Virüs onun sınırları kesintisiz senin makine kullanmak için tereddüt yok. CPU de çok yüksek sıcaklıklarda çalışır. Bu, donanımınız için iyi değildir ve uzun sizin için iyi çatısı çöker önce daha fazla devam ederse, bu olmayacak. Bunun için etrafında bekleyen oturmak yok. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve bu davetsiz misafir olabildiğince çabuk silin. Ne kadar uzun kalıyor, kötü senin çıkmaz olur. Onun kaldırma gecikme yok. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Msiexec64.exe Truva atları fark sensiz nasıl girdiniz mi? Spam e-posta bir Truva atları arasında en sık kullanılan sızma yöntemlerden biridir. Hackerlar hala güvenmek üzerinde spam mesajlar sadece çünkü onlar hala etkili. Ve onun gönderen doğrulamadan aldıkları her iletiyi açmak için kullanıcılar eğilimindedir çünkü onlar hala etkilidir. Bu büyük bir hatadır. Bu mesajların çoğu spam kutusuna arazi değil unutmayın. Hayır, onlar da sana daha fazla misleads senin normal bir düz git. İhmal etmeyin.

E-posta–dan bilinmeyen gönderen açmayın. Her zaman herhangi bir eki karşıdan yüklemeden önce iki kez kontrol edin. Kolayca bir virüs olabilir. Kendini daha da kolay bir hedef olurken, dikkatsiz ve acele yapmayın. Her zaman tetikte olmak ve korumak senin PC–dan hastalık şunun gibi.

Msiexec64.exe Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Msiexec64.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *