Mozilla Firefox Critical Error kaldırmak | Güncelleme

PUP
Remove Mozilla Firefox Critical Error

Mozilla Firefox Critical Error kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Mozilla Firefox Critical Error kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Ne zaman sörf web Mozilla Firefox Critical Error açılır pencereleri görüyor musun? Evet ise, dikkatli olun. Bu “hata” görüntüsünü kötüye işarettir. Bir yerde senin makine köşelerinde gizlenen bir potansiyel olarak istenmeyen program olduğunu gösterir bir şarkı. That’s right, gemide bir yavru var ve günlük olarak Mozilla Firefox Critical Error reklamları zorunda olan. Panik yok.

Evet, sen kötü bir durumda ama görünmek Mozilla Firefox Critical Error deneyin kadar kötü değil. İlk olarak, “hata” gerçek değil. Bir aldatmaca olduğunu. Diyor bir kelime inanmıyorum. Sadece seni korkutmak ve daha sonra pişman bir şey yapmak çalışıyor. İyi haber bu. Kötü haber, yavru fok gerçek ve sisteminizde gerçekten be. Hadi açıkla.

Yavru fok PC girdi ve şimdi Mozilla Firefox Critical Error açılır pencereleri seni zorlamıyor. Neden? Panik ve sizin çıkarlarınızı karşı hareket istiyor. Hata göre senin makine güvenliğinizi tehlikeye atıyor enfeksiyonlarının her türlü ile trimming. Ayrıca, açılan pencereleri belirli bir numarayı aramak ve “uzman” temas almak gerekir bu sorunu çözmek için önermek. O tuzağa düşmek değil. Yeni başlayanlar için gemide var tek kötü yavru enfeksiyondur.

Remove Mozilla Firefox Critical Error
The Mozilla Firefox Critical Error Virus

İkinci olarak, bu insanlar ararsanız sizi bazı işe yaramaz, sahte anti-malware programı satın içine çekmeye çalışacağız. Bir kez daha, senin PC yavru bir yana, yolunda. Bu insanlara güvenmiyorum. Paranın peşinde olduklarını. Bu şekilde onların dediklerini yapmak için daha istekli olacak çünkü panik olmanı istiyorlar. Sakin ol. Aldatmaca olduğu gibi görmek ve siber suçluların güvenerek, durum kötü hale getirme. Onlarla temas değil ve onlar önermek bir şey yok. Bu senin için en iyisi olmayacak. Bu yavru ile başa çıkmak için özel bir program gerekmez. Kendiniz yapabilirsiniz.

Bir kez senin nokta Mozilla Firefox Critical Error açılır pencereler, enfeksiyon saklanma yeri ve ne zaman sen bulmak o, arayan başlangıç keşif çıkarmak. Tereddüt etmeyin ve tartışmalar zaman kaybetmeyin. Getting-den kurtarmak PUP sen-ebilmek almak en iyi hareketin olduğunu. O gidince, Mozilla Firefox Critical Error uyarı de gitmiş olacak. Tarama deneyimi normale geri dönecektir. Hareket! Bu veba–dan senin PC temiz ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Ne kadar çabuk yapmak daha iyi.

Yavru köpek nasıl içeri girdi? Dediğimiz gibi Mozilla Firefox Critical Error PUP ve yavru köpek yüzünden çıktı kendisi birdenbire görünmedi. Sinsi Taktikler sisteminize girmek için kullanılır. Bazı bu taktikleri spam e-posta mesajları, freeware demetleri, bozuk bağlantı ve sayfaları, üçüncü taraf reklamları, sahte güncelleştirmeleri, doğrulanmamış sel, vb içerir. Dalgın ve dikkatsiz iseniz, bu yöntemlerin her biri çalışacaktır. Ama eğer daha uyanık, hiçbiri-in onları-ecek iş.

Ne zaman çevrimiçi olduğunuzu daha fazla dikkat. Hacker’ın işi daha kolay kendinizi daha kolay bir hedef haline çevirerek yapmayın. Ayrıca, kendinizi Siber enfeksiyonlarına karşı savaşta yardımcı olan bir iyi anti-malware programı olsun. Her zaman güncel tutun ve temiz olduğundan emin olmak için bilgisayarınızı düzenli olarak tarayın.

Mozilla Firefox Critical Error kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Mozilla Firefox Critical Error bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *