Microsoft Spyware Alert Voice virüs | Güncelleme

PUP
Remove Microsoft Spyware Alert Voice

Microsoft Spyware Alert Voice kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Microsoft Spyware Alert Voice kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Sürekli Microsoft Spyware Alert Voice uyarı açılır pencere görürseniz, dikkatli olun. Senin bir sorunun var. Sisteminizde bir scamware vardır. Hangi makine girmeyi başarmış ve hangi şimdi bu uyarılar sinir bozucu görüntülüyor istenmeyen bir program. Panik yok. Düz-se bile senin PC, kişisel ve finansal bilgilerinizi tehlikeye enfeksiyonlarının ile trimming uyarıları Birleşik sakin olsun. Bu doğru değil.

Microsoft Spyware Alert Voice uyarı sahtedir. Diyor bir kelime bile inanmıyorum. Hackerlar seni korkutmak ve oyunculuk senin için en iyisi karşı ikna etmeye çalışıyor. Onların tuzağına düşmek değil. Bir kez sen spot Microsoft Spyware Alert Voice pop-up, gerçek şu ki yavru bir yere içinde senin sistem kabul ve en kısa zamanda silmek için elinden geleni yap. Davetsiz misafir silme işlemini ertelemek değil. Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Microsoft Spyware Alert Voice açılır bir kez görüntülenir, bu kesinlikle tekrar görünür olduğunu unutmayın. Aslında, online arkadaşınız uyarı olur ve her zaman görüyorum. Her zaman bu kadar senin tarayıcılardan birini dokunma ve bir sayfa yüklemeyi deneyin, uyarı açılır. Ekran donuyor ve bu kapanmasını önler. Bu çok rahatsız edici, değil mi? Bu sahte uyarılar güvenmiyorum.

Dediğimiz gibi onlar sadece bir korkutma taktiği vardır. Crooks böylece onların dediklerini yapmak için daha istekli olacağını panik olmanı istiyorum. Sen “çok sayıda zararlıları ile bulaşmış” hakkında bilgi veren bir yana, yavru fok da bir çözüm sunar.

Remove Microsoft Spyware Alert Voice
The Microsoft Spyware Alert Voice Virus

“Hangi sen bu durumla başa yardımcı olmaları sürekli bazı uzmanlar” istenir. Ancak, ile ele alınması için sorun değildir. Biz kenara yavru anlamına gelir. Ama yavru fok kaldırılması için hiç kimseye temas gerekmez. Sadece bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu takip ederseniz kendiniz kaldırmak mükemmel edebiliyoruz. Tek sorun bu. Bunun dışında senin makine sorun değil.

Microsoft Spyware Alert Voice uyarı seni aptal ve daha sonra pişman bir şey yapmak izin vermeyin. Sen sürekli bu insanlar, daha iyi daha fazla zarar vermez bazı sahte anti-malware programı satın yapacak. Onlara para vereceğim ve hiçbir şey karşılığında alacaksınız. Daha zeki ol. Onlar ne-olarak açılır pencereler kabul bir korkutma taktiği. Sizin için en iyi olanı yapmak ve onları en kısa zamanda neden PUP kurtulmak. Tartışmalar zaman kaybetmeyin. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Microsoft Spyware Alert Voice açılır pencereleri nasıl ortaya çıktı? Ne düşünüyorsun? Bunların ortaya ebil gibi büyü tarafından. Onlar sadece hangi PC girdi yavru nedeniyle vardır. Bu durumda, doğru soru nasıl yavru içeri girdi. Bu gibi olacak değil ama enfeksiyon çok dikkatsiz ve bunu fark için deli olduğun için senin makine girmeyi başardı. Eski kullandılar ama infiltrasyon, yani spam e-posta mesajları, freeware demetleri, sahte güncelleştirmeleri, altın anlamına gelir bozuk bağlantıları ve sayfaların, üçüncü taraf reklamları, vb

beri yavru ihtiyaçları girmek için izin, istemek için bu gibi yöntemleri kullanır ve eğer Dikkat, sizden izin verdin. Şu andan itibaren ne zaman çevrimiçi olduğunuzu daha uyanık olmak. Zor bir yöntem yoktur olmadan çalışabilir bir şey sizin ihmal var. O sağlamak ve makinenizin güvenli tutmak değil.

Microsoft Spyware Alert Voice Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Microsoft Spyware Alert Voice bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *