MetroWhiz Virus kaldırma | Güncelleme

PUP
Remove MetroWhiz Virus

MetroWhiz Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu MetroWhiz Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

MetroWhiz kötü amaçlı bir programdır. Bu Mindspark etkileşimli ağ, hangi yeterli diyor A.ş. tarafından oluşturuldu. Kelime “potansiyel” gereksiz bu potansiyel olarak istenmeyen program ile ilgileniyor. App gerçekten istenmeyen. Sizin için yararlı olacak gibi davranarak kasanı kadar uzanır. Seni bulmak için MetroWhiz söz otobüs güzergahları bulmak veya zamanlamaları tren. Bunların hiçbiri doğru değil. Belgili tanımlık app sadece crooks zahmetsiz kar elde yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Olabildiğince çabuk silin.

Hacker, sponsor bir olmak istediğin değil mi? Tabii ki, değil. Bu yüzden değil israf zaman ve bu haşere senin makine temiz. Gemide, geçirdiği daha fazla zaman daha fazla sorun neden olur. Bu sorunlar da şiddetinde büyümek. Bununla bir şey koymayın. Belgili tanımlık app asla sizin için yararlı olacaktır. Aksine, bu zararlı olacak ve bademcik-in baş ağrısı neden olur. Sorunları kendini kurtar ve pups kalmak kısa kesti. Ne kadar çabuk bulmak ve çıkarmak o iyi, iyi.

En kısa zamanda MetroWhiz senin makine girer bu reklamlar tüm tarayıcılar sinir bozucu onun uzantısı. Bu üç en popüler olanlar, yani Mozilla, krom ve Microsoft Edge içerir. Başka bir tarayıcı yüklü varsa, aynı zamanda, çok enfekte. Eklenti eklenen sonra çevrimiçi deneyiminizi değiştirilir. Sürekli müdahalelerine acı başlatın. Yeni başlayanlar için bir sayfa yükleme deneyin ne zaman, başka gölgeli bir yönlendirildi. Ek sekmeler her zaman açın ve düşündürücü içeriğe sahip siteler üzerinde arazi. Ama daha fazla. Yavru fok günlük olarak ekranınızda kapsayan çok sayıda çok sinir bozucu reklamlar oluşturur. Bu reklamlar sahtekarlardan pay-per-click gelir elde edebilirsiniz böylece belirli sitelere web trafiğini artırmak için kullanılır.

Remove MetroWhiz Virus
The MetroWhiz Virus

Hiçbir şey tıklatın. Her tıklama ile para yapmak kesmek yardımcı. Ne’daha çok, daha fazla senin güvenliğini tehlikeye. Daha fazla kötü amaçlı yazılım teslim etmek için gördüğünüz reklam çoğu aşılmış. Tek bir tıklama sadece bu gemide daha fazla zararlıları indirmek için alır. Bu ister misiniz? Makinenizi zaten bu tek yavru nedeniyle acı çekiyor. Her zaman düşük performans. Hızı yavaşlar, sık sık çöküyor. Biraz-in senin apps Ayrıca düzgün çalışması başarısız olabilir. Bununla bir şey koymayın. Yapılacak en iyi şey enfeksiyon hemen kaldırılır. El ile yapmak için lütfen bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Takip etmek kolaydır ve bir kez yapılır, her şey normale geri dönecektir ve makinenizi daha etkin bir şekilde kullanmak mümkün olacak.

Ne kadar MetroWhiz yavru ile sıkışmış düştün? Şey, bir haşere makinenizi girmek için kullanabileceğiniz yöntemler bir yeri vardır. Örneğin, bu spam e-postalar, sahte güncelleştirmeleri, bozuk bağlantıları ve sayfaların, freeware demetleri, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış download kaynak, taklidini yapmak sel, vb kullanabilirsiniz. Ancak, bu taktikleri hiçbiri senin yardımın olmadan çalışmak yeterince iyi değil. Yardım tarafından dikkatsizlik kastediyoruz. Eğer yeterince dikkat davetsiz zamanında belirlenebilir ve girmesini önlemek mümkün olacak. Eğer dikkati dağılmış, ancak, bu değil sizin tarafınızdan slip.

Yani, ihmal umurumda değil. Her zaman gardını çevrimiçi iken yukarıda tut. Üzerinde tıklatın ve Evet için söylediklerine dikkat et. Hackerlar seni kandırmaya çalışıyorsun ve ihmalkar iseniz, başaracaklar. İhtiyatlı iseniz, onları iş üzerinde yakalamak. Doğru seçim yapmak ve makinenizi enfeksiyon ücretsiz tutun.

MetroWhiz Virus Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MetroWhiz Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *