MediaGet virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

MediaGet size yardımcı olabilir bir araç olarak bildirilir. Gerçekte, bu değil. Bu app aslında adware kategorisinden tarayıcınızı her açtığınızda ekran ağır reklam ile sel için tasarlanmış kötü amaçlı bir yazılımdır. Adware ile olan, bilgisayar sisteminizin hedef değil.

Parazit krom, Firefox, kenar, Explorer, Opera, Safari sen-si olmak üstünde senin PC-her web tarayıcı bulaştırmak için programlanmıştır. Bir kez installed, kötü bu app kötü amaçlı misyonunu gerçekleştirmek için gereken her türlü web ayarlarını değiştirmek olacaktır. O zaman, o-ecek çevirmek web platformu reklam görüntüleyen bir araca.

Ziyaret ettiğiniz her sayfa, belgili tanımlık adware açılır pencereleri, afiş ve hatta metin gibi farklı formlar çok sayıda tacizkar reklamlar görüntüler. Gördün mü, MediaGet parazit mümkün olduğunca çok sayıda reklam sağlamak için emredilmiştir. Bu onları doğrulamak için kendi iş değil. Bu söyleniyor, görünüşte güvenilir bir reklam seni nereye götüreceğini asla bilemezsin. Bilgisayarınıza zarar vermek ve kişisel verileri çalmak için talep şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine gönderileceklerdi.

Bu söz önemlidir MediaGet app, kendi işgal edemez. Yüklü için sizin onayınız gerekiyor. Normalde, Kullanıcı bu adware bile farkında olmadan yükler. En yaygın hata bir yazılım paketi yüklerken Kur Sihirbazı’ndaki hızlı mod için tercih etmektir. Bonus program veya uygulama şeklinde herhangi bir gizli içerik varsa, bu şekilde onlar otomatik olarak yüklü.

Yazılım bilgisayarınızda farkedilmeden fişleri emin olmak için yükleme Custom/ Gelişmiş türünü seçmenizi öneririz. İsteğe bağlı birisi tertibat size görünür olacak ve onlar sizin aygıtına erişim alamadım bu yüzden kolayca onları, seçimini kaldırmak mümkün olacak. Adware dağıtım diğer araçlar içerir, ancak e-postalar ve ekleri, sel dosya, sahte güncelleştirmeleri ve virüslü bağlantı spam bunlarla sınırlı değildir.

Gelir onun yaratıcıları ve teşvik edeceklerdir sayfaları oluşturmak için adware bulunmaktadır. Bu yolu ile pay-per-click düzeni olur. Tıklattığınız her reklam için parazit para alır. Onun şansı yükseltmek, parazit online aktivite izleyen ve gözatma geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sorguları gibi web veri toplamak. Bu bilgileri kullanarak, adware Kullanıcı tarafından tıkladım olasılığı artacaktır hedefli reklamlar sağlamak mümkün olacaktır. Ne yazık ki, bu sahtekarlardan onların kötü amaçlı yazılım aracılığıyla atabilirler tek değerli veri değil.

Sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi kolayca kötü adware sayesinde bilgisayar korsanları tarafından elde edilebilir. Tüm bu değil sanki yeterli, bu parazit da tarayıcınıza bitmiş zararlardan sorumludur. Çok yakında, yavaş internet hızı, sık tarayıcı çöküyor, ahşap kaplama, vb kötü amaçlı enfeksiyonu-belirtileri fark edeceksiniz. Bir noktada, tarayıcınızın düzgün çalışması mümkün olmayacaktır ve tamamen, reklamlar yolunda atılan ağır yük nedeniyle çalışmayı durdurur.

Web tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve çevrimiçi güvenliğinizi ve gizliliğinizi korumak istiyorsanız, önce oluşabilecek her türlü hasardan yapmak mümkün bu tehlikeli parazit bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir!

MediaGet virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala MediaGet virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *