Malware Crusher kaldırma | Güncelleme

PUP
Remove Malware Crusher

Malware Crusher kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Malware Crusher kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Malware Crusher öyle demiyor ama. Bir aldatmaca olduğunu. Bu kötü program Anti-virüs programları alternatif olarak bildirilir. Geliştiricileri göre bu çok yararlı ve tamamen zararsız olduğunu. Bu doğru olsaydı harika olurdu. Ama değil. Malware Crusher kelime etmiyor inanmıyorum. Hepsi yalan olduğunu. Duman aynalar ve program aslında ne olduğunu görüyorsunuz. Bir aldatmaca.

Malware Crusher senin için en iyisi karşı olan bir şey yapmaya kandırmaya çalışıyor bir potansiyel olarak istenmeyen Program. O tuzağa düşmek değil. Sisteminizde Malware Crusher spot sonra çıkarmak için acil önlemler almak emin olun. Unutma, Malware Crusher yüzüne yalan söylüyor. Hiçbir şey o says güvenilir olabilir. Aldatıcı enfeksiyon nerede saklandığını bulmak ve hemen silin. Kalmasına izin verirsen, er ya da daha sonra pişman olursunuz.

Sözde, Malware Crusher çalışır tam ve dikkatli inceden inceye gözden geçirmek senin PC ve senin diğer AV bilgisayar programı cant çeşitli tehditleri tespit yardım. Gerçek şu ki onlar yoktur çünkü bu diğer program bu tehditlere bulamıyor. Malware Crusher onları korkutmak için yapar. Makinenizi enfeksiyonlar ile trimming ve tehlikede olduğunu belirtiyor. Bir kez daha, bu yavru bir saniye bile güvenmiyorum. Bütün bunlar bir korkutma taktiği. Zararlı çünkü panik istiyor o zaman, daha fazla işbirliği yapmaya istekli olacaktır. PC ile şeyim olmadığını.

Remove Malware Crusher
The Malware Crusher Virus

Malware Crusher yavru bir yana, bir şey yok. Henüz, zararlı böylece bu onun sahte sorunun çözümü için non-peyda sunabilir siz ikna etmeye çalışıyor. Bu çözüm her zaman aynıdır. “Uzman” yavru köpek ile bulaşmış iddia çok sayıda tehditleri ile başa yardımcı olmaları başvurun için Ücretsiz telefon numarası aramasını rica olunur. Bu insanlar ne olursa olsun deme. Bunu yaparsanız, size daha fazla yalan besleyecek. Onlar devlet şu anda tehdit-ebilmek biricik bulmak Malware Crusher ücretsiz sürümü kullanıyorsanız, ancak bunları silemezsiniz. O zaman, onlar hangi,-in yön, ucuz gelmez programın tam sürümünü satın almak için bir uyarı görüntüler. Bu hataya düşmeyin.

Malware Crusher bir aldatmaca olduğunu. O cant taramalar, bırak bile bulmak diğer AV apps yapamadığı tehdit. Bu insanlar sadece yardım edemem sahte bir programı almak için para vermeyin. Yardıma ihtiyacım yok. Tek derdin bu aldatıcı PUP ve onun kaldırma için bir kuruş harcamak gerekmez. Malware Crusher mücadele yardımcı olabilecek bir tamamen ücretsiz-of-charge kaldırma kılavuz aşağı vardır. Tüm yapmanız gereken bu talimatları dikkatle ve yakında yeterince senin makine enfeksiyon ücretsiz olacak.

Nasıl Malware Crusher mi senin makine girin? Yavru köpek muhtemelen hangi PC’NİZDE yüklü web üzerindeki başka bir programa bağlıydı. Bu donatılacak yöntemi çağrılır ve yükleme işlemi sırasında dikkatli değilseniz, kendi bilgisayarınızda bulaşmasını sonunda. Bir dahaki sefere uygulamaları, yüklemek Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar için tercih emin olun. Evet, onlar daha fazla zaman alır ama aynı zamanda senin pakette bulunan tüm Ayrıca ekli uygulamalar görmek hem de onları “son” düğmesini tıklatmadan önce seçimini kaldırmak için bir şans veriyorum. Böyle ekstralar varsa, onları ezelî tereddüt kaldırın. Onlar genellikle kötü niyetli ve sen yapmak değil lüzum onları içinde senin sistem. Öyle olsaydı, sen onları kendine şimdiye indirdiğiniz.

Malware Crusher Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Malware Crusher bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *