Mac Tonic virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Mac Tonic virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Mac Tonic virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Bilgisayarınızda Mac Tonic yardımcı programı varlığı fark ederseniz, başın belada. Bu Adware Kategori Gönderen kötü amaçlı bir parazit var. Görev mi? Tarayıcınız almak için. Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Microsoft Edge, bu malware güvenlidir hiçbir tarayıcı uygulaması.

Mac Tonic’ın temel amacı, tarayıcınızın bir reklam görüntüleme aracı çevirmek için her tıklama yararlanabilir oluşturulan reklamları kurban yapar. Daha da kötüsü için adware gözatma geçmişinizi, alışkanlıkları ve arama sorguları gibi kurbanda olan reklamlara göre elde edilen web veri özelleştirmek olacaktır. Yükseltilen içeriğine tıklatın büyük olasılıkla Kullanıcı için her şeyi.

Çalıştırılabilir dosyalar, bozuk bağlantıları ve reklamlar, ücretsiz yazılım demetleri, sahte güncelleştirme isteklerini, vb ve adware en çok spam e-posta mesajları, e-posta ekleri yayılır. Yönlendirmek için açık bir potansiyel adware enfeksiyon her zaman yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen yazılım güncellemeleri almak için bizim okuyucu tavsiye. Sadece körü körüne güven sen bir şüpheli güncelleştirmesi bağlantıyı izlemeye çağırıyor rasgele bir açılır pencere yok.

Daha sık sık–dan değil, yalnızca bilgisayarınıza zarar ve kötü amaçlı yazılım ile enfekte tehlikeli üçüncü taraf web siteleri gibi reroutes yol. Eğer sen sık sık programlar ve uygulamalar internetten download yazılım, konuşma, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki için tercih emin olun. Bu sadece yaklaşık install, ama aynı zamanda herhangi bir istenmeyen program veya size şüpheli app seçimini kaldırmak üzere olduğunuz yazılım tam içeriğini görüntülemek için güç verecektir. Ondan beri onun’genellikle gizli kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğu ortaya çıkıyor bir gözle-dışında herhangi bir ek yazılım öneririz.

Bilgisayarınızı kesmek panik önce o adware trojan veya ransomware gibi virüs kadar tehlikeli değildir bilmelisiniz. Bunu kendi saldırı sadece tarayıcılar için sınırlar beri çoğu insan bile bu gerçek bir virüs olarak görmüyorum. Ancak, bu zararsız bir şey gelmez. Tam tersi. Online güvenlik ve gizlilik ödün daha yetenekli.

Kişisel bilgileri verir ama sınırlı değildir şifreleri, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, vb kolayca kötü amaçlı bu parazit sayesinde siber suçluların eline düşebilir. Değil sadece ama bu adware üstünde senin PC varlığını da yavaş internet bağlantısı ve tarayıcınızın yaygın gürültüyle çarpmak yol açacaktır.

Bir noktada, tarayıcınız tamamen yanıt vermeyi durdurur. İşte o zaman herhangi bir iş tarayıcınızda durumda olacak fark edeceksiniz. Ama en kısa zamanda bu kötü amaçlı yazılımı tespit bizim ayrıntılı talimatlar ve hareket takip ederseniz, kendinizi o kadar çok sorun kurtaracak. Daha az zaman harcamak, daha iyi! Bu pis adware kaldırmak ve çok geç olmadan, tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak!

Mac Tonic virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Mac Tonic virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *