Lonlingdom.cool virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Lonlingdom.cool kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Lonlingdom.cool kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Lonlingdom.cool Web sitesine yönlendirildi mı? Senin için kötü haberlerim var. Bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından infiltre gibi görünüyor. Bu kötü amaçlı yazılım tarayıcı alır ve uygun gördüğü herhangi bir ayarı değiştirir. Bu kötü amaçlı yazılım kurbanları kez onların homepage, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru için Lonlingdom.cool sayfa değiştirilmiş dikkat edin.

Dahası, hava korsanı rahatsız edici metin ve banner reklamlar gibi kullanıcıya çok çekici olacak açılır pencereleri ile kurbanın ekran ile bombardıman bilinmektedir. Bu parazit yeteneği tarayıcı geçmişinizi, alışkanlıkları ve hatta arama sorgularına, böylece kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklamlar her türlü sağlamak için almak zorunda çünkü. Çoğu zaman, bu tür reklamlara özel fırsatlar ve teklifler, özel Kuponlar, satış, göz, sahte güncelleştirmeleri, vb yakalamak kolay olan iletileri yanıp sönen şeklinde olacaktır. Tarayıcı korsanının temel amacı gelir pay-per-click veya başına ödeme görünümü yöntemle oluşturmaktır.

En sık kullanılan tarayıcı korsanının dağıtım bohça bilgisayar yazılımı, sahte güncelleştirme iletileri, spam e-postalar ve ekleri, sahte bağlantılar ve reklamlar ve daha birçok yolu ile yoludur. Kullanıcılar onları bir program veya uygulama üstünde onların bilgisayar yanında yapım onları şüpheli bir bağlantıyı güncelleştirmek için çağıran rasgele bir açılır pencere görürsünüz. Çoğu durumda, bu tür güncelleştirme isteklerini are taklidini yapmak. Onların tuzağına düşme. Her zaman güvenilir ve lisanslı kaynakları senin bilgisayar yazılımı güncelleştirmek için kullanın. Yazılım paketlerini karşıdan yüklediğinizde, çok dikkatli olun.

Geliştiriciler sık sık programlar yeniden paketlemeyi ve onları düzgün başkalarına değil açık malware ile birlikte paket. Bu kurbanlar farkında onlar aslında onların bilgisayarda kötü amaçlı bir parazit izin veriyorsunuz yapar. Böyle bir şey önlemek için bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü tercih olmalıdır. Bu şekilde yapmak için gereken tek şey sadece şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri herhangi bir gereksiz yazılım kaldırın.

Tarayıcı korsanları kadar tehlikeli virüs Truva atı veya ransomware kategori olarak olmayabilir ama onlar hala değil göz ardı edilmemelidir! Reklamlar ve pop-up kötü amaçlı bu parazit tarafından oluşturulan arkasında gizli tehlike pusuda! Çok bilmeden hackerlar bilgisayarınıza, virüslü bir reklamı tıklatarak erişim vermek mümkündür. Bunu yaparak, daha büyük tehlikeye gizliliğinizi ve güvenliğinizi attın!

Bir huzurlu, güvenli ve reklam içermeyen tarama deneyimi döndürmek istiyorsanız, en kısa zamanda üstünde senin PC varlığını algılamak bu Lonlingdom.cool tarayıcı korsanının bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Bu görevde yardım gerekirse, aşağıda bulabilirsiniz talimatları detaylı bizim dizi ile size yardımcı olabilir.

Lonlingdom.cool kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Lonlingdom.cool kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Lonlingdom.cool–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *