Lolo Setup virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Lolo Setup virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Lolo Setup virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Reklam anormal bir miktar tarama işleminizi engelleyen sorun için hazırlar. Adware iletileri, hatta metin yanıp sönen kötü amaçlı bir parazit, birçok formlarda-pop-up’lar, afiş, tarayıcınızda görüntülenen reklamları okkalı sayısı sorumlu olduğunu! Lolo Setup böyle sinir bozucu cyber zararlı bir örnektir. Sen-si olmak üstünde senin bilgisayar-Safari, Chrome, Opera, Firefox, kenar, Explorer her tarayıcı bozgunculuk yeteneğine sahiptir. Hayır kaş iğrenç eylemleri için bağışıklık olduğunu. Bu kötü amaçlı yazılımlar oluşturduğu reklamlara yeterince karlı olması için her şeyi yaparım.

Bazı bunu yapmak için adware sörf geçmişi, arama sorgularını ve web alışkanlıkları gibi kurbanın tarama verilerini çalmak olacaktır. Bu değerli bilgi ile kullanıcıya daha çekici bu yüzden terfi içeriği özelleştirebilirsiniz. Bu kötü amaçlı yazılım arkasındaki sadece ceza beyinler pay-per-click düzeninden kar olacak. Hedeflenen reklamları adware teşvik sponsor sayfalara yararlıdır. Lolo Setup şeyle s ki, kadar çok reklam görüntüleyerek tarayıcının performansını, normal bir tarama deneyimi imkansız yapmak ciddi bir düşüş neden olur ve böylece, Kullanıcı herhangi bir thei üzerinde sahip oldukları herhangi bir tarayıcı üzerinde iş yapmak mümkün olacaktır r PC.

Adware spam e-postalar ve ekleri pusuda, bozuk bağlantıları ve reklamlar, freeware, sahte güncelleştirme iletileri, torrent dosyaları, vb için bilinir. Açılır pencereleri ve reklamların tüm türü genel olarak, Kullanıcı mümkün olduğunca çekici görünmesini oluşturulur. Reklamlara tek amacı tıkladım her zaman gelir oluşturmaktır. Birçok siber suçlular bu sistem yararlanma ve kullanıcının saflık ve onları aşağıdaki virüslü bağlantılar kandırmak için ihmal.

Seni görmek her yükseltilen güvenilir sayfasıdır. Bu eylem online güvenliğiniz için çok önemli olsa da her zaman iki kez’ı tıklatmadan önce düşünüyorum. İnsanlar farklı özel fırsatlar, özel teklifler, tek seferlik Kuponlar ve indirimler teşvik reklamları tarafından kandırdın için yaygındır. Genellikle böyle kullanıcıları bilgisayarlarına virüs ile enfekte olabilir şüpheli üçüncü taraf web sitelerine yeniden oluyor. Bizim okuyucu çevrimiçi olduklarında yakın ilgi ve karşıdan yüklediğinizde veya yazılım güncelleme sadece resmi ve lisanslı kaynaklara dayanan öneririz.

Lolo Setup uzantısı bir Truva atı enfeksiyonu istiyorsunuz ama bu adware zararsız olduğu anlamına gelmez kadar tehlikeli bir risk teşkil etmez. Aksine, uzun bir süre için ücretsiz gezme izin verirsen daha fazla, bilgisayarınıza çok ciddi zararlar yapabilecek biri. Gördün mü, artık bunu daha fazla reklam oluşturmak mümkün olacak tarayıcınıza, katılımsız kalır. Bu kaçınılmaz olarak o kadar düzgün çalışması mümkün olmayacaktır müdahaleci reklam içeriği ile aşırı senin kaş yol açacaktır.

Bir noktada, adware tamamen çalışma, üstünde senin PC ile Internet’e bağlanmak için anlamı ile bırakarak durur. Oluşturulan reklam pusuda gizli tehdit saymıyorum bile. Asla nerede yönlendirmeler neden bildiğiniz gibi uzak bir potansiyel siber enfeksiyonu, tek bir tıklama olabilir. Kim bilir, bir görünüşte güvenilir reklam arka kapılar kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak için bir yol aramak kesmek için açabilirsiniz virüslü bir kaynak için neden olabilir. Vardır neden istiyorum en kısa zamanda online güvenliğinizi önce bilgisayarınızı kötü amaçlı bu parazit kaldırmak ve gizlilik tehlikeye ve değerli verilerinizi kaybetmek olduğunu.

Lolo Setup virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Lolo Setup virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *