Lockapp.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Lockapp.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Lockapp.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Truva virüsleri en çok korkulan siber tehditler olarak kabul edilir. Onlar çok sinsi olduğu bilinmektedir ve bilgisayar korsanları tarafından zarar her türlü yapmak için kullanılabilir. Çok yönlülük ve stealth-Truva atları en tehlikeli özellikleri olmalı. Onlar bulaştırmak kurbanın bilgisayar solucanları, ransomware, kaçırmak, reklam yazılımı veya casus yazılım gibi diğer kötü amaçlı yazılım için bir araç olarak kullanılabilir.

Lockapp.exe kötü bir Trojan parazit bir örnektir. Birden çok ayartıcı önemli sistem işlemleri veya dosyaları ve diğer pek çok kötü niyetli görevini kayıt defterini değiştirme yeteneğine sahiptir. Bu virüs-den geçerek, siber suçlular da kurban, parolalar, IP adresleri, oturum açma kimliği, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, gözatma geçmişini, arama sorguları, yanı sıra belgeler gibi çeşitli dosya türlerini gibi özel veri üzerinde ellerini alabilirsiniz, fotoğraf veya yürütülebilir dosyaları. Lockapp.exe Truva kurban düşmüş, dahası, sen bilgisayar korsanları tarafından hem sanal hem de fiziksel olarak casusluk ki çok mümkündür. Bu virüs yolu ile siber suçlular her şey Internet üzerinde görebilirsiniz. Onlar da seni duyuyorum ve senin her hareketini web kamera ve mikrofon aracılığıyla görmek mümkün olabilir.

A Trojan virüs PC bulaştırmak için birçok yolu vardır. En yaygın dağıtım araçlarının yazılım donatılacak, sahte güncelleştirme isteklerini, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel eğe, yanı sıra spam e-posta iletileri ve e-posta eklerini veya yürütülebilir dosyaları içerir. Bir potansiyel Trojan hastalık–dan güvenli olmak istiyorsan yapmak size tavsiyelerde bulunabilir bazı şeyler vardır. Bilgisayarınızdaki yazılımı güncelleştirmeniz gerekiyorsa, bir program veya uygulama PC güncelleştirmek için bir bağlantıyı izleyerek gerek rastgele açılan uyarı güvenmemek en iyisidir. Daha sık sık–dan değil, bu tür güncelleştirme iletileri are taklidini yapmak. Bunun yerine, yalnızca lisanslı ve resmi kaynaklardan üzerinde yararlanmalıdır.

Ayrıca, Internet ve özellikle – ücretsiz demetleri yazılım indirmek için ne varsa, olduğunu bilmeniz gereken bir şey. Programlar ve uygulamalar ile birlikte kötü amaçlı yazılım yeniden paketlemek geliştiriciler çok yaygındır. Tabii ki, onlar düzgün kötü amaçlı yazılımın varlığı açıklanmaz. Bu yüzden kullanıcıların nasıl virüs üstünde onların bilgisayar var merak bırakılır. Ne öneririz yapmak, yükleme Custom/ Gelişmiş türü için tercih etmektir. Bu şekilde bilgisayarınıza yüklemek üzere olduğunuz ve şüpheli görünüyor herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırmak mümkün olacak tam içeriği görüntüleyebilirsiniz veya bile ilk etapta indirmek tasarlanmıştır.

Truva atı virüs ciddi bir şekilde bilgisayarınıza zarar verebilir. Şey, bir kez onlar senin PC sızdık olduğunu tam olarak ne zaman saldıracaklar bilmenin bir yolu yoktur. Önce etkinleştirmek ve tahribat wreaking başlatmak biraz zaman alabilir. Ama o zaman, bir şeylerin yanlış olduğunu fark edeceksiniz. Genel PC performans aniden azalır, yavaş bir internet bağlantısı bile karşılaşabilirsiniz. Dahası, programlar ve uygulamalar çökmesini başlatmak veya tamamen çalışmayı durdurmak. Bazı kurbanlar bile deneyim yüksek bir CPU ve GPU kullanımı hiçbir belirgin nedenle olabilir.

Artık onun, etkileri daha kötüye gider şey bu virüs sağlar. Bu yüzden bu Loackapp.exe Trojan en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Yapmazsan, sadece değerli bilgi kaybetmek değil aynı zamanda mavi perde-in ölüm almak. Bilgisayarınız üzerinde kontrol kazanmak kötü amaçlı bu parazit kurtulmak nasıl öğrenmek için bizim talimatları izleyin.

Lockapp.exe kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Lockapp.exe bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *