Kryptik Trojan kaldırma | Güncelleme

Trojans

Kryptik Trojan kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Kryptik Trojan kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Bu makale hakkında Truva atı aile-Kryptik başka bir üyesidir. Muhtemelen Truva atları en tehlikeli cyber virüs çağrıldığını duydum. Bunun için bir nedenim olduğunu ve Kryptik ayırt etmez. Truva atları tamamen kendi itibarını hak ediyorsun. Onlar tahmin edilemez ve sen ve senin makine her türlü hasar neden edebiliyoruz. Onlar sahtekarlardan istediklerini yapmak için programlanabilir. Bu yüzden onlar kurbanlarını farklı etkiler.

Asla tam olarak bu tip haşere ne yapar biliyor. Bir şey bilmiyor. Her ne ise, o herhangi bir şekilde sizin için yararlı olmaz. Aksine. Sadece acı çekersin. Kryptik farklı bir şey beklemeyin. Truva ailesinin klasik bir ve diğerleri gibi tehlikeli. Bir kez içinde senin sistem spot, çıkarmak için acil eylem almak. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Kalmasına izin verirsen, buna pişman olursun.

Kryptik makinenizi sessizce girebilirsiniz ama bir kez içinde varlığını kaçıramam. Her yönü, bilgisayarınızın zararlı etkiler ve dediğimiz gibi mükemmel sorunları ton neden yeteneğine sahiptir. Örneğin, sistem kayıt defterini yeniden düzenlemek ve programlarınızın düzgün çalıştırmak neden. Bunu da her fırsatta gölgeli sayfalara Yönlendirme ve çok sayıda reklamların kesintisiz ile bombardıman tarafından tarama deneyimi yok edebilir. Kryptik de bir arka kapı diğer kötü amaçlı olarak hizmet verebilir. Komplonun arkasındaki insanlar karar verirseniz, onlar hiçbir zaman daha fazla enfeksiyonlar makine arzun bulaşabilir.

Ayrıca, Truva atının maskaralık nedeniyle makine underperform başlar. Bir tarama hızı yavaşlar. Bu gecikme ve her zaman çöker. Tarayıcıları ve programları iş ve zaman zaman dondurma için mücadele ediyoruz. Başka bir deyişle, zararlı neredeyse kullanılamaz yapar. Zararlı yolunuzu atar sayısız saldırı ile çıkarmak için çelikten sinirleri olması gerekir. Ama bunu yaparsanız, olduğunu göz ardı edemeyiz bir şey.

Truva atları casusları. Kryptik de bir casustur. Her şeyi yapmak ve hassas bilgi toplayan izler. Zararlı senin hakkında her şeyi biliyor. Onun ulaşamayacağı bir şey. Kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal bilgileriniz bile. Bilir ve her şeyi kaydeder ve sonra bu Yayınlanan cybercriminals için gönderir. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Bazı yabancı özel verilerinizi bir tutun var ve onlar-ebilmek kullanma o için ne olursa olsun uygun gördükleri.

Bunun olmasına izin vermeyin! Gizlilik değiştirilebilir değildir. Bir kez kaybettim, hiç geri alabilirsiniz. Kişisel verileri çalmak Kryptik izin vermeyin. En kısa sürede silin. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Detaylı ve takip etmek kolaydır. Zaman kaybetmeyin. Gecikmeler geri dönülmez hasara yol.

Nasıl belgili tanımlık Trojan sen olmadan fark senin makine girdiniz mi? Evet, Truva atları, tıpkı diğer zararlıları da favori yöntemlerine infiltrasyon var, yani spam e-posta mesajları. Hackerlar için görünüşte yasal email onları takmak ve bu e-posta veya onun eki açtığınızda, siz temelde zararlı içeri. Bilinmeyen bir gönderenden gelen bir iletiyi aldığınızda çok daha dikkatli olmak. İlginç veya yararlı görünse bile açmadan içine acele etmeyelim. Eğer işe yararsa, crooks için onlar-ebilmek hüner sen tıklayarak içine olmasını istedim çünkü.

O tuzağa düşmek değil. Her zaman gönderenin e-posta adresi iletileri açmadan önce doğrulayın. Hackerlar kez ünlü şirketler, postaneler, nakliye firmaları veya polis bile e-posta adresleri kullanın. Rüzgara dikkat atma ve işlerini daha kolay yapmazlar. Uyanık olmak ve korumak senin bilgisayar!

Kryptik Trojan Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Kryptik Trojan bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *