Krom tarayıcı “Virüs” kaldırma

Browser hijackers
Remove Chromium Browser

Krom tarayıcı kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu krom tarayıcı Temizleme Kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Krom tarayıcı bilgisayar korsanları tarafından kötüye yasal bir uygulamadır. Program Google krom örümcek ağı kaş bir açık kaynak sürümü geliştirilmiştir. Krom tarayıcı kavramı Kullanıcı özelleştirme seçenekleri veriyor. Program size kolaylık sağlamak için ayarlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir ayarları grafik tasarım, Kullanıcı arabirimi ve erişilebilirlik seçeneklerini içerir. Program iyi bir hizmet sağlar, ancak bu hacker saldırılarına karşı bağışık değil. Kötü niyetli geliştiriciler Krom tarayıcı hedef almış. Aracın onları web tarayıcınızın kontrolünü almak için şans verir.

Krom tarayıcı korsanının çevresinde tehlikeleri nelerdir?

Bilgisayarınıza gönüllü olarak Krom tarayıcı yüklemediyseniz, bir siber saldırı kurbanı olduğunu. Hackerlar sisteminize yüklü olan yazılım güvenilir değil. Onlar çeşitli yetkisiz faaliyetlerini yürütmek için kullanır. Gizli program ve geliştiricileri bir gündem var. Onlar, tarayıcınızın ayarlarını değiştirmek ve onun görevleri üzerinde kontrol aracı olacaktır.

Güvenlik ayarlarınız getirilecek. Bu kötü niyetli araç açılan reklam oluşturma yeteneği vermek için yapılır. Özel fırsatları, indirimleri, kupon ve diğer pazarlık teklif reklamları gösterir. Korsanının pop-up, pop-under, afiş, kupon kutuları, freebies, indirimler, yüzen, interstisyel, bağlamsal, geçiş, karşılaştırma ve tam sayfa reklam görüntüler. Onlar seçim için ürün listeleri geniş bir seçki verecektir.

Krom tarayıcı korsanının sahipleri üçüncü taraf web sitelerini tanıtmak için para alıyorum. Komisyonlar, Kullanıcı oluşturmak tıklama toplam sayısına göre alırlar. Bu insanlara korsanların yararına yapmak istemediği katkıdır. Kaynakları reklamlar için güvenilir olmasını garanti değil dikkatli olun. Onların hiçbirini spyware ile infüzyon bozuk sitelerine bağlantı olabilir. Tarayıcı üzerinde oynama yapılmış beri bu size riskli Web siteleri hakkında sizi uyarmaz.

Krom tarayıcı korsanının başka bir yetkisiz etkinlik gerçekleştirir. Kullanıcıların çevrimiçi oturumları izler ve üzerinde veri toplar. Gölgeli otoyol tarama geçmişinizi ve tuş vuruşlarını takip eder. Korsanının senin IP adres yazmak, coğrafi konumu, e-posta, telefon numarası, Kullanıcı adları, parolalar ve diğer ayrıntıları kişisel hesaplarınız girdiğiniz erişebilirsiniz. Gizli program sahipleri özel verilerinizi iznini veya hiç bildiren satabilirsiniz.

Remove Chromium Browser
The Chromium Browser Virus

[ nasıl benim sisteme erişim kazanmak krom tarayıcı korsanının]?

Krom tarayıcı korsanının yapar bir kaç yayma vektörlerinin kullanın. Sinsi programı dağıtmak için en yaygın yöntem donatılacak. Krom tarayıcı korsanının freeware, shareware ve korsan bol-in ödenmiş hizmet programları ile birlikte olabilir. Ana program bir bonus araç kendi şartları ve koşulları listeler. Nerede bu seçeneği bahsedilen bulmak ve bu işaretini kaldır var. Aksi takdirde, gaspçı, bilgisayarınıza erişim verilecektir.

Spam e-postaları Krom tarayıcı korsanının için başka bir ortak kaynak vardır. Gözlerden uzak program ekli belgeler, görüntüler ve arşiv sürgüler. Korsanının bağlı olduğu dosya açma indirilmesi-e sevketmek ve yükleyin. Onlardan herhangi bir yönergeleri izlemeden önce e-postaları güvenilirliğini kanıt. Rehber’den mektup gönderen güvenilir olduğunu doğrulamak için denetleyin.

Arabayla teçhizatları Krom tarayıcı korsanının yayılan bir başka yoludur. Gizli program senin makine bozuk bir Web sitesi veya güvenliği aşılmış bir bağlantı aracılığıyla aktarılabilir. Virüslü bir etki alanı genelinde gelmek değil dikkatli olmak gerekir bu yüzden bu girişte olur. En iyisi onları ilk kez ziyaret etmeden önce yabancı web siteleri hakkında biraz araştırma yapmak. Aynı bağlantı sağlayıcılar için geçerli.

Krom kaş kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam olarak Krom tarayıcı tarayıcı üzerinden kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Krom tarayıcı–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *