Kolnixo.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Kolnixo.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Kolnixo.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Truva atları yeteneklerini ciddi zarar herhangi bir bilgisayar onlar bulaştırmak için kötü şöhretli. Kolnixo.exe Trojan kurbanı ettiyseniz, bazı kötü haberlerim var hazır olun. Tipik bir Truva atı gibi bu parazit çok gizli ve çok yönlü. Kurban-ecek var olmak virüs mutlaka bu işgal etti an aktif almazsınız bu yana bir enfeksiyon yerini almıştır clueless. Aktive kadar biraz zaman alabilir. Bu yüzden ne zaman bir Trojan virüs bilgisayarınıza bulaşmış tespit etmek zor olacak.

Kötü amaçlı yazılım büyük hasara yol başladığında, geri kalmış, sistem hataları gibi belirtiler fark, internet hızı, anormal tarayıcı davranışı yavaş, saldırı online reklam, vb amacı virüs, hacker, gerekiyorsa göre değişir özel anı. Belgili tanımlık Trojan değerli bilgi, diğer kötü niyetli tehditler ile enfekte veya bilgisayar bir kripto madencilik makine olarak kullanmak için çalmak için kurban, casusluk için araç olarak hizmet verebilir. Her halükarda, bir Truva atı enfeksiyon sonucu hoşuna gitmeyecek. Bile bir bit. Çok erken daha iyi tehdit kaldırın.

Bir Truva atı dağıtım için en yaygın araç spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, bozuk sel eğe, sahte güncelleştirme isteklerini, virüslü bağlantıları ve reklamlar yanı sıra yazılım demetleri içerir. Ne tıklayın dikkat önemlidir üzerinde zaman online. Durum tespiti bir güvenli tarama deneyimi sahip olmanın anahtarıdır. Körü körüne sana üstünde senin bilgisayar programı güncelleştirmek için bir bağlantıyı izleyerek çağrısı bir rastgele güncelleştirme açılır güvenmiyorum. Bunun yerine, yazılımınızı güncellemek için resmi ve lisanslı kaynakları üzerinde sadece, güveniyor.

Hakkında program yükleme veya uygulamalara üstünde senin bilgisayar ne zaman senin ‘, ayrıca özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçtiğinizden emin olun. Bu PC’nize yüklemek üzere olduğunuz tüm içeriğini görüntülemek için güç verecektir. İsteğe bağlı birisi tertibat fark ederseniz, biz çok kötü amaçlı yazılım sık sık onlar için tercih yanlış kararı otomatik olarak kullanıcının bilgisi yüklü bonus içeriği kılığına bulunabilir beri onları, kaldırın öneririz bir Hızlı yükleme.

Truva atları virüsler orada en tehlikeli türlerinden biri olarak kabul edilir. Ve iyi bir neden ile. Bu parazitler sahtekarlardan ne yapabilirim olarak bir sınır yoktur. Kötü amaçlı yazılım hem sanal hem de fiziksel olarak kurban – Gözetlemek için kullanılabilir. Hackerlar sen online olun, hem de casus her hareketini size web kamera ve mikrofon aracılığıyla izleyebilirsiniz. Kimse onlara olmasını istemez. Bu virüs sayesinde unutmamak gerek sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi de tehlikede!

Hassas veriler gibi ama parolalar, banka hesapları, kredi kartı numaraları, IP adresleri için sınırlı değildir, oturum açma kimliği, vb kolayca yanlış ellere düşebilir. Dahası, siber suçlular çevrimiçi kimliğinizi çalmak ve senin adına siber suç işlemek. Bilgisayar sisteminizi çok acı çekecek! Zaman atık ve boşta kalmak devam ederseniz sistem hataları, yaygın gürültüyle çarpmak, ahşap kaplama, dosya bozulması güvenlik açığı – o de yaşayacaksınız! Sanal makineniz üzerinde kontrol kazanmak ve bu tehlikeli virüs ASAP kaldırmak gerekiyor!

Kolnixo.exe kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Kolnixo.exe bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *