KMPFaster “Virüs” kaldırma

PUP
Remove KMPFaster

“KMPFaster kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu KMPFaster kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışıyor.”

KMPFaster sistem bakım yazılımıdır. Uygulama amacı makine çalışır bir optimum hızda tutmaktır. KMPFaster üç ana işlevi vardır. İlk görev sistemin performans hızı artırmaktır. Bu özellik tamamen ücretsizdir. Temizleme ve işletim sistemi güncellemek için diğer iki işlevi vardır. Onlar ücretsiz temel kapsamında mevcuttur. Kullanıcılar kendi potansiyellerini için bu özellikleri kullanmak için premium sürümü için yükseltme yapabilirsiniz. KMPFaster sistem performansını sürekli analiz yapar ve şu anki durumunda girişte listeler. Bu makinenin sıcaklık, işlemci yükü, temel yazılım ve donanım özellikleri içerir. Yararlı işlemleri dışında KMPFaster da bilgisayarınız üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir istenmeyen görevleri gerçekleştirir. Bu nedenle, potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) kategori altında uygulama şikayetçi oldu.

Ne KMPFaster sorunlara neden olabilir?

Belirlenen amacına aykırı KMPFaster bilgisayarınızı yavaşlatabilir. Sinsi program, CPU kullanımı giderek görevleri gerçekleştirmek için atanır. Bu bakım işlemleri için sınırlı değildir. KMPFaster reklam kampanyaları yürütmektedir. O da pazarlık fırsatlar alışveriş teşvik reklamları oluşturmak. Belgili tanımlık ads satır içi, karşılaştırma ve tam sayfa reklam pop-up, pop-under, metin bağlantıları, kupon kutuları, freebies, geçiş, interstisyel, kayan, bağlamsal, dahil olmak üzere farklı biçimlerde sunulabilir. Bu bir bonus hizmet, ama amacı farklıdır izlenim alabilirsiniz. KMPFaster son kullanıcı yararına çalışmıyor. Gözlerden uzak program reklam geliri sahipleri için yükseltmek için üretir. Reklam desteklenen web sitelerine gömülü bağlantıları içerir. Her tıklama için üçüncü taraf içeriği sponsorluk için ödenen toplam komisyon belirli bir birim ekler.

Remove KMPFaster
The KMPFaster Virus

Reklamları ile sorun onları görüntülemek için motif değil. KMPFaster sadece için platformlar alışveriş alışkanlıklarını değiştirmez bağladıysanız, bu etkinlik karşılıklı yararlı olur. Ancak, sinsi program tehlikeli web siteleri filtreleme için bir tarayıcı uymuyor. Yavru köpek sahipleri bir güvenlik denetimini çalıştırma olmadan tüm ödeyen tarafların Web sitelerini tanıtmak katılıyorum. Son kullanıcı yalnız riski ile yatar. Gölgeli program sahipleri herhangi bir yükümlülükleri ve garantiler, güvenlik konuları ile ilgili kapatmayın. KMPFaster arkasında varlık, Dresden, Almanya Simplitec GmbH adında bir şirkettir. Bu yavru fok kullanıcıların gözatma geçmişini izler dikkat edilmesi gereken. Onların alışkanlıkları ve çıkarları üzerinde veri toplar. Bu girişi reklam içeriğini belirtmek için kullanılır. Onları bir sürü bağlı olduğunu son arama ve online alışveriş için fark edeceksiniz. Gizli program sahipleri onlar üzerinde iznini olmadan topladığınız verilerin satabilirim dikkatli olun.

Nasıl KMPFaster yüklü bilgisayarıma?

KMPFaster fark edilmeden sistem girebilirsiniz. Bu istenmeyen yazılım için yaygındır. Yavru fok için tercih edilen dağıtım yöntemi donatılacak. Freeware, shareware ve korsan bol-in ödenmiş araçları ile seyahat. Sahte programı şartlar ve koşullar indir istemcinin bir bonus olarak yer alır. Onun yükleme yasaklamak için nereye seçeneği için o bahsedilen bulmak ve seçimi kaldırmak gerekir. Bu son derece sisteminize ekleyin son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) tüm programlar hakkında bilgi almak için tavsiye edilir.

Spam e-postaları KMPFaster, ek gizli taşıyabilirim. Gönderen açmak böylece dosya önemli bir belgeyi olduğuna ikna etmek için çalışacağız. National post, bir kurye firması, bir finans kurumu, bir sosyal ağ, bir hükümet şube veya yerel polis departmanı gibi güvenilir bir varlık yanlış. Bir mektup talimatları uygulamadan önce ilgili kişileri gönderenin kimliğini onaylamak için kontrol edin. E-posta adresi en iyi göstergesidir.

KMPFaster Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala KMPFaster bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *