Kaynak Web Hizmetleri başlattı Yeni araçlar için müşteri güvenlik

Computer Security News

Dün, Amazon Web Services (AWS) onlar yeni araçlar ve hizmetler kullanıcı güvenlik geliştirmek için başlatıyoruz duyurdu. Araçlar özel sertifikalar, onların güvenlik duvarları yönetmek ve güvenli bir şekilde kimlik bilgilerini depolamak için müşterilerine yardımcı olacaktır.

Bir yeni hizmet özel sertifika yetkilisi (CA) adı verilir. O bölümü AWS Sertifika Yöneticisi (ACM) ve özel altyapı için gerek kalmadan özel sertifika kullanmak üzere AWS müşteriler sağlar.

Şimdi yöneticileri Merkezi Yönetim ve sertifika iptal listeleri (CRL’ler) ve sertifika oluşturma raporları gibi özelliklerini, denetim sağlanan süre geliştiriciler sadece birkaç API çağrıları ile özel sertifikalar sağlayabilir. Özel CA bir ödeme fiyatlandırma modelini temel alır.

AWS sırları Yöneticisi depolamak, dağıtmak ve onların sırları, kimlik bilgileri, şifreleri ve API anahtarlarıyla birlikte döndürmek kullanıcılar kolaylaştırmak için oluşturulur. Yerleşik veya özel AWS Lambda işlevleri kimlik bilgilerini döndürme için yetenekleri sağlarken depolama ve alma işlevlerini sırlar API veya AWS komut satırı arabirimi (CLI), üzerinden yapılabilir.

“Daha önce hazırlamak ve yalnızca sırları yönetimi hangi masraf ve tanıtmak için ek altyapı bakımı için gereken müşteriler karmaşıklık sistemlerine, gerekli olmayan” Kıdemli Teknik Evangelist, AWS, Randall Hunt, dedi.

AWS sırları Yöneticisi bize Doğu ve Batı, Kanada, Güney Amerika ve AB ve Asya Pasifik bölgeleri çoğu yok. Aylık gizli ücret ve 0,05 $ 10.000 API çağrıları 0,40 $ maliyeti.

AWS güvenlik duvarı Yöneticisi birden fazla hesapları ve kaynakları AWS WAF web uygulama güvenlik duvarları, yönetimini kolaylaştırmak için oluşturulur. Yöneticiler ilkeleri oluşturmak ve güvenlik duvarı kuralları ayarlamak ve otomatik olarak tüm uygulamalara uygulanır, “hangisi olursa olsun onlar bölge inç

geliştiriciler gelişebilir ve yenilikçi yenilik güvenlik ekibi ev sahipliği yaptı hızlı, düzgün ve genel olarak potansiyel tehditler ve fiili saldırılar, tepki yeteneğini kazanır” AWS, Jeff Barr, baş misyoneri belirtti.

AWS kalkan gelişmiş müşterilerinin yeni güvenlik duvarı müdürüyle almak hiçbir ekstra maliyet, süre diğer kullanıcıların her bölgedeki her ilke için bir aylık ücret tahsil edilecektir.

Buna ek olarak, Amazon Amazon elastik dosya sistemi (EFS) için yoldaki verileri şifrelemek için destek eklemiştir – gerektiren bulut uygulamaları için oluşturulan bir dosya sistemi dosya tabanlı depolama erişim paylaşılan. İstirahat verileri şifrelemek için destek zaten mevcut olmuştur.

Başlatarak yeni EFS mount yardımcı aracı, Amazon iletimde veri şifrelemesi uygulamak kullanıcılar için kolay hale getirmiştir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *