Kaldır Zukxd6fkxqn.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Zukxd6fkxqn.com

Zukxd6fkxqn.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Zukxd6fkxqn.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Sürekli Zukxd6fkxqn.com Web sitesine yönlendirildi demektir, bilgisayarınızın tarayıcı korsanı tarafından sızmış. Sonra tarayıcınızı parazit bozar, bu kötü amaçlı gündemi ile kesintisiz devam edebilir bu yüzden uygun gördüğü, herhangi bir ayarı değiştirmeye devam ediyor. Bundan sonra bu ekran ile çok sayıda tacizkar reklamlar-pop-up’lar, metin, afiş bombardıman başlar. Dahası, bu içeriğin özellikle, korsanının senden çaldı verilerine göre oluşturulur.

Tarayıcı geçmişi, alışkanlıkları ve arama sorguları bu reklam özelleştirmek yardımcı olur, üzerlerine tıklayınız ve hackerlar ve sayfaları için gelir pay-per-click sayesinde oluşturmanıza yardımcı olasılığı daha yüksektir bu yüzden parazit teşvik etmektedir.

Remove Zukxd6fkxqn.com
The Zukxd6fkxqn.com Virus

En yaygın tür tarayıcı korsanının dağıtım spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirme isteklerini, freeware, sel, şüpheli bağlantı ve reklamlar, vb içerir. Yazılım indirme sonra Gelişmiş veya özel yükleme türünün tercih önerilir. Bu şekilde, ek program ya da düzgün İndiriyor üzerine açıklanması değildi apps olarak gizli herhangi bir kötü amaçlı yazılım olup olmadığını görmek mümkün olacak.

Bizim tavsiye izlerseniz, kolayca herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları seçimini kaldırın ve böylece siber tehditlere karşı korumalı PC tutmak mümkün olacak. Ayrıca, bilgisayarınızdaki yazılımı güncelleştirmeniz gerekiyorsa, gölgeli bağlantıları takip etmeni istiyor rasgele açılır pencereler güvenmiyorum. Bunun yerine, resmi ve lisanslı kaynakları üzerinde güveniyor.

Tarayıcı korsanları, cehennem gibi bir deneyimi içine tarama açmak sinir bozucu cyber parazitler. Onlar sadece işinizi çok sayıda reklamlar ile kesme, ama da Değiştir ana ve tercih edilen arama motoru ile aynı şüpheli web sitesi Zukxd6fkxqn.com. İle tüm görünüşte güvenilir reklamlar şey, nereye sen götürecekler aslında bilmenin yolu yok. Kim bilir, olası bir virüs enfeksiyonu uzakta bir tıklama olabilir.

Güvenilir bir reklamı tıklatarak, ama gerçekte, sizin bilgisayarınıza zarar ve hatta kişisel bilgilerinizi çalmak gibi ama sınırlı değildir şifreleri, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, kredi istiyor virüslü bir kaynak gönderileceklerdi düşünebilirsiniz kart numaraları, vb.. Özel bilgilerinizi gizli tutmak için çok geç olmadan bu sinir bozucu korsanının hemen kaldırılması ile devam etmek gerekir.

Zukxd6fkxqn.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Zukxd6fkxqn.com kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Zukxd6fkxqn.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *