Kaldır Zoomnewsupdate.info (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar bu sinyal Zoomnewsupdate.info herhangi bir yeri vardır tarayıcınıza bir adware ile ilgili sayfa. Web sitesi için cihazınızda pusuda bir parazit nezaket olduğunu. Adware kategorisinden bir parazit. Görev mi? Onlara yapmak bu her gelen kar böylece mümkün olduğunca çok reklam tıklama olarak oluşturmak için. Belgili tanımlık ads-ebilmek-si olmak bir resim yazısı ‘Powered by Zoomnewsupdate’, ‘Zoomnewsupdate tarafından reklamlar’, gibi vs. Bu tür reklamlara görürsen, ona tıklayın değil.

İşin aslı, beri parazit gözatma geçmişi gibi web verilerini kullanır ve arama sorguları bunları özelleştirmek ve tıklandığında şansını artırmak için kullanıcıları böyle sponsorlu İçerik için çok çekici olacaktır. Adware yalnızca ekranınızda gösterilen çok sayıda reklam sorumlu değildir. Parazit tarayıcınızın bozuk ve normalde kullanmasını engelleyebilir.

En yaygın yer adware gizler arkasında içerir, ancak e-postalar ve ekleri, şüpheli bağlantılar, yazılım donatılacak, sel eğe, sahte güncelleştirmeleri, vb spam için sınırlı değildir. Ama senin aygıt bulaştırmak için izniniz gerekiyor. Erişim vermeyin giderseniz, istila etmek mümkün olmayacaktır. Bu kadar basittir. Crooks, ihmal itimat ve sizi içine bilmeden için acele et, böyle bir kötü amaçlı yazılım yüklemek. Bu sık sık olur dikkatsizce tam metnini okumadan önce ‘İleri’ düğmesini tıklatın. Kullanıcılar Genel Is Sartlari kısmı çok geç olduğu bilinmektedir.

Hızlı Mod Kurulum Sihirbazı’nda seçtiğiniz başka bir hatadır. Böylece, herhangi bir gizli malware otomatik olarak aygıtınıza sen farkında bile olmadan-ecek installed. Bunun yerine, yapmanız gereken şey bir özel veya Gelişmiş yükleme, bu içeriğin size görünür yapmak için tercih. Tek yapmanız gereken ise PC erişim elde değil bu yüzden sadece ek yazılımı kaldırın.

Adware kez kullanıcıların hafife. Birçok kişi bir reklam saldırı zararsız olduğunu düşünüyorum. Gerçekte, büyük miktarda reklam crash, donma ve günlük olarak gecikme için web tarayıcısı neden olabilir. Bir noktada, yükü çok büyük, belgili tanımlık app çalışmamasına neden alırsınız. Bu sataşmak adware en kısa zamanda kurtulmak için tek seçenek olduğunu. Varlığını algılamak, hiçbir zaman atık ve bilgisayarınızdan kaldırın. Katılımsız tutmak olur mu şifreler gibi kişisel bilgileri, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, IP adresi, vb risk.

Hackerlar kendi çıkarları için bu verileri elde etmek için çalışacağız. Müdahaleci reklam ile normal ve güvenli tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, hemen bu tehlikeli adware kaldırma ile geçmek gerekir.

Zoomnewsupdate.info kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Zoomnewsupdate.info–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *