Kaldır Zme8o3l1c4.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Zme8o3l1c4.com

Zme8o3l1c4.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Zme8o3l1c4.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Zme8o3l1c4.com Web sitesi kez tarayıcınıza görürseniz, sorun için hazır olun. Bu sayfa o pis adware bilgisayarınızda gizlenen açık bir işareti varlığıdır. Bu kötü amaçlı parazit çeşitli tacizkar reklamlar, pay-per-click gelir onun peşinde duş için programlanmıştır. Hatta web etkinliğini izlemek ve tarama geçmişi gibi değerli verilerinizi çalmak ve sen daha tıklayın olasılığı çok daha iyi arama sonuçları terfi içeriği özelleştirmek.

Bir kez belgili tanımlık adware tarayıcınızı işgal etti, tüm cehennem kırılmak bağsız. Ziyaret ettiğiniz her sayfa reklamlar ile bombardıman edilecektir, pop-up’lar, afiş, metin veya uyarı iletileri yanıp olabilir. İşin aslı, nerede böyle sponsorlu bağlantılar için yeniden yönlendirme bilemezsin. Bazı reklamlar, bilgisayarınıza zarar ve virüs ile enfekte etmeye şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine götürebilir.

Adware pusuda spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, freeware, sahte güncelleştirme iletileri, virüslü reklamlar ve bağlantılar, vb olduğu bilinmektedir. O adware, saflık ve titizlik eksikliği dayanmaktadır bilmeli. İnternette olduğunuzda ne tıklatıyorsunuz için yakın ilgi ödemek zorundadır üzerinde. Her zaman şartlar ve koşullar iyice, ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce okuyun.

Remove Zme8o3l1c4.com
The Zme8o3l1c4.com Virus

Sadece körü körüne güven bir rastgele pop-up veya reklam yok. Şansa bağlı olduğu tek sorun getirecek. Ne zaman yazılım indirme, ek programlar veya senden gizli uygulamaları yoktur emin olmanız gerekir. Bunu yapmak için bir özel veya Gelişmiş yükleme için tercih. Herhangi bir isteğe bağlı yükler görürseniz, onları işaretini kaldırın öneririz. Daha sık sık–dan değil, kötü amaçlı yazılım görünüşte yararlı yazılımı olarak kılık değiştirmiş ve sadece yükleme gelişmiş bir tür takip eğer görülebilir.

Eğer senin bilgisayar ‘virüs’ bulaşma korkutmaya başlamadan önce tam olarak doğru olduğunu bilmek gerekir. Adware sadece onun saldırı sadece tarayıcılara sınırlar. Bilgisayar sisteminizi istila etmek için yol kesmek olamaz. Bu yüzden birçok kullanıcı bir gerçek ‘virüs’ olmasını dikkate almaz. Ancak, gücünü hafife almayın.

Adware bir şey ama zararsızdır. Ücretsiz PC üzerinde dolaşmak izin verirsen, ciddi hasar neden edebilecektir. Tarayıcınızın yakında tüm yolunda atılan reklamları görüntülemek için sorun yaşamaya başlayacaktır. Bu yüzden,-ecek gürültüyle çarpmak o sık sık veya dondurmak. Bir noktada bile tamamen çalışmayı engel olacaktır.

Adware enfeksiyonlar çevrimiçi gizlilik ve güvenliğini tehlikeye. Bu siber haşere ile hacker kişisel ve finansal bilgilerinizi çalabilir. Veri gibi ama parola, oturum açma kimliği, bunlarla sınırlı olmamak banka hesabı kimlik bilgileri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, vb kolayca kim kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz siber suçluların eline düşebilir. Özel verilerinizi korumak ve güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için dönmek için bu sataşmak adware en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmak gerekir!

Zme8o3l1c4.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Zme8o3l1c4.com–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *