Kaldır Yonzont.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Yonzont.com

Yonzont.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Yonzont.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Yonzont.com tehlikeli bir Web sitesidir. Başın belada zaman elbette görüyorum. Sayfa sisteminizde bir siber enfeksiyonu varlığını gösterir. Tam olarak bir adware. Gemide bir adware var ve neden sürekli Yonzont.com site görüyorsanız sebebidir. Panik yok. Adware enfeksiyonlar kaldırın nispeten kolaydır. Tabii ki, Hızlı davranmalıyız. Ertelemek, işler daha da kötüye.

Her parazit sonunda elden alır. Adware ile birlikte sıkışmış. Onu kontrol dışı almak için yeterli zaman vermiyorsun. Onun kalmak olabildiğince kısa kesilmiş ve sorunları ton kurtar kendini. Yonzont.com görünümünü aslında o uyarı olarak al ve bunu dikkate alın. İçin adware’nın saklandığı yer aramaya başlamak ve bulunca, oracıkta silin. Ne kadar çabuk makinenizden daha iyi gitti. Bu haşere tehdit hafife almayın. Zararsız değil! Bir tam tersi. Diğer Enfeksiyonlar kadar tehlikeli değildir. Yani, kendini şanslı say ve daha önce size zarar nedenleri çıkarın. Bu durumda yapabileceğiniz eylem en iyi ders bu. Al. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Belgili tanımlık adware tarama deneyiminizi bir kabus içine döner. Şu andan itibaren o girer tartışmalı reklam ton ile alı varlık başlayın. Tüm tür-in senin perde kapsayan reklamları görmek ve ne olursa olsun sen bunları kaldıramazsınız. Neden biliyor musun? Adware’nın iş belirli sayfaları web trafik oluşturmak ve sahtekarlardan pay-per-click gelir elde yardımcı olmaktır. Reklamlar çok kalıcı olmasıdır. Daha fazla onlardan gördün mü, daha büyük şans alır’ı tıklatın. Ve eğer sen tıkırtı, hacker para. Bu pay-per-click mekanizması denir ve bu insanlar bu yararlanılmaktadır. Ne’daha çok, kullanıyorlar. Onların sponsor sağlıyorlar. Sadece bu değil, gerçi.

Remove Yonzont.com
The Yonzont.com Virus

Sizin online etkinleştirir etkin bir şekilde harap oldu. Normalde artık Web’de sörf yapılmaz. Bu güvenli hem de eğlenceli olmadığı. Her zaman şüpheli siteleri ziyaret etmek zorunda tarafından kesilir. Reklam 24/ ekranınızın tamamını kapsayan 7. Tüm bu makineniz de underperform için neden olur. Hatta bu çevrimdışı kullandığınızda. Bu çok halsiz ve sık sık çöküyor. Bu, sırayla, veri kaybına yol açabilir. Ne kadar sinir bozucu olduğunu saymıyorum bile.

Neyse ki, bu sorunu kolayca çözebilir. Bizim kaldırma kılavuzu kullanın ve kötü adware silin. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim. Ancak eğer, daha da kötü amaçlı yazılım ile bilgisayarınızın istila önce uzun sürmez. Doğru seçim yapmak.

Belgili tanımlık adware ve adware kendisi yüzünden ortaya çıktı Yonzont.com sayfa, dikkatsizlik PC girmek için kullanılır. Eğer biraz daha dikkatli olsaydın, Evet, sen enfekte değil. Zararlı seni oyuna getirdi. Muhtemelen bir freeware bohça bağlıydı ve ince paket yüklerken, izin notu sizin tarafınızdan. Gelecekte bu hataya düşmeyin. Her zaman temel olanlar yerine Kurulum Sihirbazı’ndaki Gelişmiş ayarlar için tercih. Bu şekilde yaklaşık yanı sıra özgün programın yüklenmesi gereken tüm ek olarak ekli apps listesini görmek mümkün olacak.

Ayrıca onları seçimini kaldırabilirsiniz. Bunu. Böyle “ikramiye” genellikle kötü niyetli ve yer üstünde senin makine vardı. Tüm ekstralar işaretini kaldır ve eğer sen istemek, hala yükleme bitirebiliriz. Nasıl biraz ekstra zaman görüyorsun ve teyakkuz sorunları ton kaydedebilirsiniz? Dikkat edilecek noktalar uzun bir yol gider.

Yonzont.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Yonzont.com–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *