Kaldır “Yahoo Customer Reward Program” aldatmaca (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

“Yahoo Customer Reward Program” kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu “Yahoo Customer Reward Program” kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

“Yahoo Customer Reward Program” açılır ileti ekranınızda görürseniz, kutlamak için acele etme. Yeni bir adware çevresinde pusuda ve yeni kurbanlar için arıyor. Bu sahte mesaj ellerinde malware var kanıtıdır. Bu senin iyiliğin için hiçbir şey yapacağız. Onun hazır bulunma-ecek getirmek sen sadece baş ağrısı. Tarayıcınız bir reklam görüntüleme araç dönecek.

Web üzerinde her adım, sana saldıran çeşitli pop-up’lar, afiş, metin reklamlar tarafından ve tüm tür-in reklam firmasında özel fırsatlar ve teklifi, özel kuponlar ve satış, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirmeleri, vb. Ana hedefi pay-per-click veya başına ödeme görünümü gelir elde etmektir. Bu kötü amaçlı bu parazit yanı sıra web etkinliğini izlemek sörf geçmiş, alışkanlıklar ve arama sorguları gibi tarama herhangi bir veri elde etmek mümkün olduğu için kolay bir iş olarak kanıtlamak. Bu yüzden görüntülenen reklamlar kullanıcıya daha çekici bakmak için özel olarak hedeflenecektir.

Adware, paketlenmiş yazılım, sahte güncelleştirme isteklerini, vb yanı sıra, çoğu spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları gizlemek için bulundu. Onlar resmi ve güvenilir kaynaklardan gelen kendi yazılım güncelleştirmeleri aldığınızdan emin olmak için bizim okuyucu tavsiye ediyoruz. Önemli bir güncelleme-tamamlamak için şüpheli bir bağlantı takip etmeni çağrısı rasgele bir açılır pencere görürseniz o dediği gibi yapma!

Daha sık sık–dan değil, gölgeli böyle açılır pencereleri aslında malware ile enfekte ve üzerine tıklayarak bilgisayarınıza bulaştırmak. Biz yapmak için her Kullanıcı tavsiye başka bir şey her zaman Kurulum Sihirbazı’nda Gelişmiş veya özel modu seçmek için. Bu kolayca dışarı herhangi bir istenmeyen yazılım şüpheli gördükleri veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek istedim tercih sağlayacaktır.

Adware gerçek bir virüs tarayıcılar, bilgisayar sistem kendisi değil yalnızca bulaşan bu yana olmak kabul. Bu, ancak, zararsız olduğu anlamına gelmez. Tehdit hala orada duruyor. Oluşturulan reklam içeriği saklanıyor. Uzak bilgisayar korsanları tarafından küme bir kötü niyetli tuzağına düşen tek bir tıklama kullanıcıdır. Bu sahte reklam veya açılır pencereleri tıklatarak, solucanlar, Truva atları veya hatta ransomware gibi bilgisayar sisteminizde virüs izin riske!

Ne tehdit üzerinde yanılmak olabilir asla bilemezsiniz. Hackerlar özel veri gibi elde etmek çok kolay olurdu ama sınırlı değildir şifreleri, IP adresleri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, oturum açma kimliği, vb. Siber suçlular kar için diğer üçüncü şahıslarla bu bilgileri paylaşmak tercih edebilirsiniz.

Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve bir güvenli web deneyimi için dönmek istiyorsanız, çok geç olmadan bu kötü amaçlı parazit en kısa zamanda bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir. Bu görevde sana yardım edebiliriz. Tek yapmanız gereken bizim ayrıntılı talimatları uygulayın.

“Yahoo Customer Reward Program” kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala “Yahoo Customer Reward Program”–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *