Kaldır Worldonsearch.com (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Worldonsearch.com

Worldonsearch.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Worldonsearch.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Worldonsearch.com güvenli bir sayfa değil. Çünkü seni zorlamıyor arkasında gizlenen bir tarayıcı korsanının tarayıcılar üzerinde görünür. Evet, zararlı zaten üstünde senin makine, tahribat wreaking ve silmek için sizin görevinizdir. Olarak muhtemelen biliyor, kaçırmak hoş kiracılar için yapma. Yaptıkları tek şey sen ve senin PC zarar. Worldonsearch.com site büyük bir olarak, “enfeksiyon” diye bağırıyor neon uyarı işareti sürebilir. En kısa zamanda bunu fark, bilgisayarınıza bulaşmış kabul ve temizlemek için yollar aramaya başlamak inç

ertelemek değil ve zaman kaybetmeyin. Sen yüz sorunları hem sayılar hem de önem zaman geçer olarak büyümek. Online kesintiler hızlı bir şekilde büyük bir güvenlik riski geliştikçe ne ayarlar. Çok geç değil iken korsanının sisteminizden silmek. Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Zararlı gemide tamamen arkada ama bir kez içinde varlığını kaçıramam gizlice. Yeni başlayanlar için senin makine underperform ve sık sık lag başlar. Hiçbir belirgin nedenle yeniden doğmuş gibi. Daha önce istikrarlı Internet bağlantınızı da bulmalıyız hiçbir yerde yok. Ayrıca, tarama etkinliklerinizi bir kabus açmak. Kesintiye önce online gidemem. Worldonsearch.com site online gölgen var. O her yerdedir. Hatta yeni arama motoru ana ve sizin izniniz olmadan önceki motor değiştirir gibi. Hiçbiri değişiklikleri korsanının uygular onay gerektirir. Artık patron değilsin.

Remove Worldonsearch.com
The Worldonsearch.com Virus

Zararlı bir sinir bozucu eklenti böylece onları reklamlarla sel tarayıcılar için de ekler. Kuponlar, fırsatlar, teklifler, en uygun fiyatlarla, karşılaştırmalar, video reklamları, vb ve vb bir şey aramak karar zaman ekranınızın tamamını kapsar. Ve bu reklam kapatamazsınız. Bir kapatırsanız başka görünür. Bombardıman hiçbir zaman durur. Bu yüzden enfeksiyon bir gaspçı denir. Gerçekten tarayıcılar ele geçirilmesini ve hiçbir şey bu konuda ama tamamen kaldırmak. Bu denetimini yeniden kazanmak için tek yolu ve hızlı yapmak gerekir.

Sinirlerinizi yıkım dışında parazit de sen malware ve güvenlik riski için sunar. Size gösterir hiçbir şey güvenilir ve tek bir tıklama ile bilgisayarınıza kolayca tehlikeye atabilir. Ayrıca, zararlı üzerinize casuslar ve daha sonra crooks için gönderir kişisel verileri toplar. Senin durum kötüleşir önce hareket. Bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin ve Worldonsearch.com korsanının temelli kurtulmak. Gelecekteki kendini bunun için size teşekkür edecek.

Nasıl sen bu ve kendinizi gelecekte daha iyi koruma kaldı? Hava korsanı dağıtmak için en yaygın yöntem crooks kullanımı muhtemelen donatılacak tekniğidir. Çoğu kullanıcı yükleme işlemleri sırasında yeterince ilgi ödeme değildir ve onlar son düğmesini tıklatın kabul etmek acele çünkü çok etkili olur. Şey, bu enfeksiyonlara yol açar. Acele etmeyin ve okumak hakkında katılıyorum üzeresiniz. Adımları atlamak yok. Temel olanlar yerine özelleştirilmiş ayarları seçebilirler ve tüm paket kontrol edin.

Genellikle, ilave uygulamalar kendi malware sahtekarlardan eklemek ve onları zamanında fark yok eğer onlar ilişkili olduğu asıl programı ile birlikte yüklenir. Diğer hileler spam e-postalar, sosyal medya iletileri dahil, sahte program güncellemeleri, pages/ links/ tehlikeye sel, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, vb. Yöntemleri çoktur ama ne crooks en başarılı gereken senin ihmal. Bu vermeyin. Onların işi kolay değil. Bunun yerine, uyanık olmak ve senin makine enfeksiyon ücretsiz tutun.

Worldonsearch.com kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Worldonsearch.com–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *