Kaldır Worker.exe virüs | Güncelleme

Trojans

Worker.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Worker.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Worker.exe işlem üstünde senin makine şu anda çalışıyorsa, başın belada. PC’nizi bir Truva atı enfeksiyon bir ana bilgisayardır. Bildiğiniz gibi Truva atları cyber parazitleri en kötü ve en tehlikeli türü vardır. Pratik olarak kendi geliştiriciler için ihtiyacınız bir şey yapabilirler. Bu yüzden onlar çok tehlikeli. Worker.exe da bir istisna değil. Bir kez sen fark almak acil eylem. Eğer yapmazsan, er ya da daha sonra pişman olursunuz.

Trojan korkunç itibar hak edilmiş olduğunu unutmayın. Yeterince bu virüs’ün varlığı çok kötü sonuçlarını yaşamaya beklemeyin. Nerede saklandığını bulmak ve oracıkta çıkarın. Sadece belgili tanımlık Trojan gibi kendisi, onun kaldırma gibi zor ve karmaşık. Eğer senin bilgisayar becerileri zararlı el ile kaldırmak yeterli değil düşünüyorsanız, sizin için işi yapmak için bir iyi anti-malware uygulaması her zaman kullanabilirsiniz. Seçenekleri var ama fazla zamanımız yok. Gemide Trojan ile her dakika senin durum kötüleşiyor. Temizleme yönteminizi seçin ve Worker.exe karşı hareket. Ne kadar çabuk öldü daha iyi. Eğer ertelemek, sonuçları tam tersi olacaktır. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Dediğimiz gibi Truva atları bir şey yapmak için programlanabilir. Bir madeni para madenci bu belirli enfeksiyondur. Hackerlar “kazmak” cyber para birimleri için kullanın. Düzeni tam olarak nasıl çalıştığını açıklar. Crooks senin PC kaynakları kullanın. Bunları, aslında çalıyorlar. PC serer Coin muhasebe hizmetleri gerçekleştirir ve oldukça pahalı olan bu arada paralar ile ödül. Bu yüzden cybercriminals onları istiyorum. Ancak, senin makine alır işler senin için değildir. Tüm sikkeler hacker m-cüzdana doğrudan aktarılır. Bir komisyoncu rolü ve ayrıca kaynaklar için ödeme yaparsınız. Biz derken? Süreç kazma para sadece senin kendi makine kullanmıyorsanız karlı olduğunu. Güç, CPU ve GPU kaynakları, güçlü Internet bağlantısı, vb bir sürü gerektirir. Tahmin edebileceğiniz gibi bu da oldukça pahalıdır. İşlem çift olabilir veya hatta elektrik faturası üçlü.

Ayrıca, bilgisayarınızda kendi sınırlarına kullanılır ve lots-in ısı üretir. Soğutma sistemi yeterince güçlü değilse, donanım yok. Bu yüzden senin makine sahtekarlardan kullanın. Aksi takdirde, bu “iş” olarak kazançlı olmayacak. Onlar sizin pahasına para kazanmak. Her şey için ödeme, onlar para almak ve o üstünde senin PC performanslıysa ya da, ne daha çok, tatili aşağı tamamen. Worker.exe en kısa sürede kurtulun. Şimdi, bu bir sikke madenci ama bunu değiştirebilirsiniz. Belgili tanımlık Trojan ne sahtekarlardan istiyor. Onlar onlar sonraki casusluk ve kimlik bilgilerinizi çalmak istiyorum karar verebilirsiniz. Bunun olmasına izin vermeyin. Parazit hemen silin ve gelecekteki öz Şükran kazanmak.

Nasıl Worker.exe mi senin bilgisayar girin? Truva atları için geldiğinde, şaşırtıcı yeterli, hackerlar hala eski altın spam e-posta teknik ama güveniyor. Hala kullanıcılar iletileri–dan bilinmeyen gönderen açmak ve onları ilk doğrulamak için rahatsız olmadan kendi eki download olmasıdır. Tabii ki, bu mesajlar bir konu “tehlikeli Trojan” ile gelmiyor. Hackerlar meşru bakmalarını kılık değiştirmiş. Onlar iyi bilinen, güvenilir şirketler, bankalar, postaneler, vb logolar ve adları kullanın. Kendinizi duped izin vermeyin. Her zaman iki kere düşünmek ve dikkat. Kendini daha da kolay bir hedef ihmalkar davranarak yapmayın. Teyakkuz seçin. Seni güvende tutuyor. İhmal enfeksiyonlara yol açar.

Worker.exe kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Worker.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *